Здобувачам освіти Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» надається можливість проживання у гуртожитку № 2 Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, на правах структурного підрозділу, який знаходиться за адресою: м. Глухів, вул. Шевченка, 12. Загальна площа гуртожитку становить 5713,5 м2, потужність для здобувачів освіти ВСП «ППФК ГНПУ ім. О. Довженка» - 360 ліжкомісць.

Вартість плати за проживання встановлюється, згідно з наказом ректора Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка  «Про оплату за проживання у гуртожитках Глухівського НПУ ім. О. Довженка».

Вступники та студенти ВСП «ППФК ГНПУ ім. О. Довженка», які є дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, а також студенти, які в період, навчання у віці з 18 до 23 років залишились без батьків, проживають у гуртожитку безкоштовно.

ПОРЯДОК поселення у гуртожитки

НАКАЗ про оплату за проживання у гуртожитках