1. Ознайомлення із освітньо-професійними програмами, навчання на яких пропонує Відокремлений структурний підрозділ «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка»:

2. Онлайн реєстрація здобувача, який бажає реалізувати своє право на академічну мобільність у ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» за покликанням.

3. Формування наказу про зарахування здобувача до академічної групи на період реалізації програми внутрішньої академічної мобільності за результатами розгляду заяви здобувача;

4. Реалізація індивідуального навчального плану здобувача з використанням дистанційних технологій навчання, з обов’язковим присвоєнням здобувачу логіна, пароля та реєстрації його на інформаційних ресурсах коледжу;

5. Видача довідки про результати внутрішньої академічної мобільності після завершення реалізації індивідуального навчального плану.

Просимо усіх підтримувати кожне звернення здобувачів фахової передвищої освіти до ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» та сприяти у реалізації їхнього права на академічну мобільність для продовження навчання!

Алгоритм роботи академічної мобільності в умовах дії правового режиму воєнного стану для ПП ТА НПП

1 крок. Знайти програму підтримки самостійно або на сайті Коледжу у вкладці «Академічна мобільність» або Звернутися за додатковою інформацією до методиста Коледжу.
Для реалізації права на академічну мобільність в умовах воєнного стану ПП та НПП можуть проходити стажування або залучатись до організації освітнього процесу іноземного або українського закладу освіти/наукової установи у формі, яка встановлена відповідно до чинного законодавства.
2 крок. Після отримання підтвердження від іноземного або українського закладу освіти/наукової установи Здобувач/ПП/НПП або заклад освіти повідомляє про це Коледж.
Для педагогічних та науково-педагогічних працівників документи оформлюються з огляду на особливості їх залучення до освітнього процесу у приймаючому закладі освіти та можливості роботи наднауковими проєктами.
Визнання здійснюється згідно чинних процедур та з огляду на вид мобільності (викладання/ стажування, проведення досліджень тощо).
Важливо! Порядок реалізації академічної мобільності в умовах дії правового режиму воєнного стану стосується ТІЛЬКИ здобувачів фахової перед вищої освіти та ПП /НПП, яким не заборонено перетин державного кордону України (виїзд).

Реалізується згідно з Положенням про реалізацію права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу