ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Матеріально-технічні ресурси, а також навчально-методичне забезпечення повністю забезпечують реалізацію визначених цілей діяльності закладу фахової передвищої освіти. Матеріально-технічна база має всі належні умови для навчання різних категорій здобувачів освіти та задовольняє їх потреби. Коледжем проводиться відповідна системна робота щодо реалізації заходів з оновлення, забезпечення діючих освітньо-професійних програм необхідним матеріально-технічним обладнанням з дотриманням необхідних вимог здійснення освітнього процесу в сучасних умовах.

Навчальні комп’ютерні кабінети коледжу оснащені сучасним цифровим обладнанням (комп’ютери, проєктори, мультимедійне обладнання для проведення онлайн-занять), містять наочні посібники, стенди, методичне забезпечення для викладання фахових дисциплін та організації самостійної роботи відповідно до цілей ОПП. У 2022-2023 н.р. було оновлено та модернізовано один з комп'ютерних класів відповідно до технічних вимог організації освітнього процесу в дистанційному та змішаному режимах навчання (проведено поточний ремонт аудиторії, встановлено енергозберігаючі вікна, оновлено електричну мережу та встановлено  волоконно-оптичну мережу Інтернету з блоком безперебійного живлення, придбано нові сучасні персональні комп’ютери та обладнання).

Спортивна зала коледжу відповідає вимогам та відноситься до норм малої спортивної зали 9х18 м. Трансформується залежно від потреб студентів для гри в баскетбол, волейбол, а також для занять спортивних секцій та позанавчальних спортивних заходів. Успортивній залі є 2 роздягальні (чоловіча і жіноча), підсобне приміщення для інвентарю, а також кабінет викладачів фізичної культури. Важливим елементом спортивної зали є обладнання, яке розміщено раціонально і з урахування особливостей виконання вправ. З початку другого семестру 2022-2023 н.р. розпочалися  роботи щодо облаштування нової гімнастичної зали коледжу. З метою реалізації даних заходів та виконання завдань державної програми розвитку фізичної культури і спорту систематично оновлюється спортивний інвентар та навчально-методичне обладнання.

Коледж активно комунікує зі студентами, колегами, стейкхолдерами, заінтересованими сторонами в реалізації освітнього процесу. З метою задоволення, оптимізації системи комунікації до відповідних вимог у 2022-2023 н.р. відбулося  облаштування спеціальної конференційної аудиторії.

Соціальна інфраструктура коледжу відповідає вимогам і потребам усіх учасників освітнього процесу. Актова зала, спортивна і гімнастичні зали, зони відпочинку для студентів та викладачів, куточки національно-патріотичного виховання, стадіон, зони вільного безперебійного доступу до мережі Інтернет, потужності гуртожитку №2 Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка, пункти харчування для студентів та викладачів на території закладу освіти дозволяють проводити масові загальноколеджанські освітні, виховні та спортивно-масові заходи.

 

ФОТОЗВІТ

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru