TsK humanitarno sotsialnykh dystsyplin

Циклова комісія гуманітарно-соціальних освітніх компонентів працює над проблемою: «Формування професійної компетентності майбутніх фахівців у процесі вивчення дисциплін гуманітарно-соціального циклу». Розв'язує завдання щодо апробації системи діяльності викладачів, спрямованої на забезпечення якісної підготовки компетентного, конкурентоздатного, затребуваного фахівця в галузі освіти. Забезпечує розвиток інноваційного потенціалу особистості, запровадження новітніх освітніх технологій, орієнтованих на формування критичного мислення й активної громадянсько-патріотичної життєвої позиції здобувачів освіти.

Склад циклової комісії:
Федотенко Людмила Григорівна (Голова циклової комісії гуманітарно-соціальних освітніх компонентів,викладач англійської мови)
Fedotenko L H
Дата й місце народження: 13 грудня 1978 року, м. Глухів Сумської області, Україна
Освіта:
1995–2000 рр.—Глухівський державний педагогічний інститут ім. С.М.Сергєєва-Ценського (спеціальність «Початкове навчання та іноземна мова (англійська»))
Трудова діяльність:
2001–2010 рр.— «Професійно-педагогічний коледж Глухівського НПУ ім.О.Довженка», викладач англійської мови
2010–2012 рр.— «Професійно-педагогічний коледж Глухівського НПУ ім.О.Довженка», завідувач відділення, викладач англійської мови (за сумісництвом)
2012–2022 рр. ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», викладач англійської мови
Напрям наукових досліджень:
Тема, над якою працює: Формування професійної компетентності майбутніх фахівців у процесі вивчення англійської мови
Кількість науково-методичних публікацій — 12
Керівництво студентською проблемною групою «EnglishCentre»
Член обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови
Основні навчальні дисципліни: іноземна мова (англійська), іноземна мова (за професійним спрямуванням), методика навчання дітей іноземній мові, практичний курс іноземної мови, література для дітей іноземною мовою
Грибенко Олександр Миколайович (Викладач фахових дисциплін)
Hrybenko O M
Дата й місце народження: 22 жовтня 1969 року, м. Глухів Сумської області, Україна
Освіта:
1995–2001 рр. — Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (спеціальність «Історія України, історик, викладач суспільно-політичних дисциплін»)
2003–2006 рр. — аспірантура Київського національного аграрного університету (Національного університету біоресурсів та природних копалин) (спеціальність 07.01. – Історія України)
Трудова діяльність:
2001–2003 рр. — Глухівський аграрний коледж ім. С.А. Ковпака Сумського національного аграрного університету, викладач суспільно-політичних дисциплін
2006–2018 рр. — Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, старший викладач кафедри історії, правознавства та методики викладання
2018–2022 рр. — ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», викладач суспільних дисциплін
Напрям наукових досліджень:
Тема, над якою працює: Актуальні питання Української національної революції 1917–1921 рр.
Кількість науково-методичних публікацій — більше 30
Керівництво студентською проблемною групою «Історико-краєзнавчі студії Чернігово-Сіверщини»
Дисертаційна робота: Державотворчі процеси на території Наддніпрянської України 1917–1921 рр.: історичний аспект
Член обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін і правових знань