ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Наука та освіта в умовах викликів сьогодення". 16 грудня 2023 р.


Всеукраїнський науково-практичний вебінар «Основи психологічного супроводу навчання осіб з особливими потребами внаслідок війни»


Запрошуємо до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції «Вісімдесят перші економіко-правові дискусії. Серія: Соціальні та гуманітарні науки». 19-20 грудня 2023 р.


Добрий день, шановні колеги! 

НМЦ ПТО у Запорізькій області запрошує Вас взяти участь у

Всеукраїнській науково-практичній конференції «Психолого-педагогічні аспекти роботи викладача».

29 листопада 2023 року.

Спікери отримають сертифікат на 6 годин.

Інформаційний лист

Лист запрошення


Запрошуємо вас взяти участь у VІІ учнівсько-студентській конференції «МОЛОДІЖНА НАУКА У КОНТЕКСТІ СУСПІЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЇНИ», яка відбудеться 7 грудня 2023 р.


Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції на тему: "Світ наукових досліджень. Випуск 24"


Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному вебінарі «Технології професійного розвитку педагогічних працівників фахових коледжів»


Науково-методичний центр ВФПО спільно з Національною академією педагогічних наук України 10 жовтня 2023 року проводитиме ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика і практика».


Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної інтернет- конференції «World science: problems, prospects, innovations»


Запрошуемо на проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару "Проблеми та перспективи застосування сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі закладів освіти"


26 жовтня 2023 року в онлайновому режимі в рамках П’ятнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Проблеми та перспективи застосування сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі закладів освіти».


 Запрошення на вебінар з кібербезпеки


 Запрошення на наукову інтернет-конференцію на тему: " Світ наукових досліджень"

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru