ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав», 15 липня 2024 р.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми утвердження в учнівської та студентської молоді національної та громадянської ідентичності», 27 червня 2024 р.

Міжнародна науково-практична конференція «STEАM-освіта: від теорії до практики», 12, 13, 14 червня 2024 р.

VIІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція з міжнародною участю «Просоціальна особистість у гендерному вимірі: теоретико-методологічні та прикладні аспекти», 31 травня 2024 р.

IV міжнародна науково-практична конференція "Технологічна і професійна освіта: проблеми і перспективи", 9 травня 2024 р.

V Всеукраїнська науково-практична конференція «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика і практика», 16 квітня 2024 р.

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток педагогічної майстерності майбутнього педагога в умовах освітніх трансформацій», 5 квітня 2024 р.

VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічна наука і освіта у сучасному вимірі: проблеми та перспективи розвитку», 17 травня 2024 р.ня 2024 року

ХVІІІ Всеукраїнська науково-практична (звітна) конференція «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання», 7 березня 2024 р.

Міжнародна мультидисциплінарна наукова інтернет-конференція «Вісімдесят треті економіко-правові дискусії. Серія: Соціальні та гуманітарні науки», 27-28 лютого 2024 р.

Актуальні питання графічної підготовки: теорія, практика та шляхи розвитку, 24 лютого 2024 р.

Технологічна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку, 23 лютого 2024 р.

Міжнародна мультидисциплінарна наукова інтернет-конференція "Світ наукових досліджень. Випуск 27", 22-23 лютого 2024 р.

ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Розвиток гнучких умінь (soft skills) у процесі освітньої діяльності: теорія і практика», 22 лютого 2024 р.

VІ Всеукраїнська студентсько-викладацька науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю, "Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні", 15-16 лютого 2024 р.

Міжнародна мультидисциплінарна наукова інтернет-конференція "Світ наукових досліджень. Випуск 26" , 24-25 січня 2024 року.


Всеукраїнська науково-практична конференція "Педагогічна спадщина К. Д. Ушинського" . 28 лютого 2024 року


Запрошуємо до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції «Вісімдесят другі економіко-правові дискусії. Серія: Соціальні та гуманітарні науки». 29-30 січня 2024 року.


Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Наука та освіта в умовах викликів сьогодення". 16 грудня 2023 р.


Всеукраїнський науково-практичний вебінар «Основи психологічного супроводу навчання осіб з особливими потребами внаслідок війни»


Запрошуємо до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції «Вісімдесят перші економіко-правові дискусії. Серія: Соціальні та гуманітарні науки». 19-20 грудня 2023 р.


Добрий день, шановні колеги! 

НМЦ ПТО у Запорізькій області запрошує Вас взяти участь у

Всеукраїнській науково-практичній конференції «Психолого-педагогічні аспекти роботи викладача».

29 листопада 2023 року.

Спікери отримають сертифікат на 6 годин.

Інформаційний лист

Лист запрошення


Запрошуємо вас взяти участь у VІІ учнівсько-студентській конференції «МОЛОДІЖНА НАУКА У КОНТЕКСТІ СУСПІЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЇНИ», яка відбудеться 7 грудня 2023 р.


Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції на тему: "Світ наукових досліджень. Випуск 24"


Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному вебінарі «Технології професійного розвитку педагогічних працівників фахових коледжів»


Науково-методичний центр ВФПО спільно з Національною академією педагогічних наук України 10 жовтня 2023 року проводитиме ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика і практика».


Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної інтернет- конференції «World science: problems, prospects, innovations»


Запрошуемо на проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару "Проблеми та перспективи застосування сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі закладів освіти"


26 жовтня 2023 року в онлайновому режимі в рамках П’ятнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Проблеми та перспективи застосування сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі закладів освіти».


 Запрошення на вебінар з кібербезпеки


 Запрошення на наукову інтернет-конференцію на тему: " Світ наукових досліджень"

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru