До уваги студентів фахових коледжів, які тимчасово не можуть здійснювати освітній процес через військову агресію російської федерації!

ПРОГРАМА ВНУТРІШНЬОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ, ЯКІ ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ВТРАТИЛИ МОЖЛИВІСТЬ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ НАВЧАННЯ У СВОЄМУ ЗАКЛАДІ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ!

ukraina

ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» хоче підтримати та допомогти тим студентам, хто тимчасово не може навчатися в своїх закладах фахової передвищої освіти - ми запускаємо програму внутрішньої академічної мобільності. Запрошуємо приєднатися і вас!

Будемо раді бачити українських здобувачів фахової перед вищої освіти, які захочуть вивчити певні освітні компоненти, навчальні дисципліни за спеціальностями:

- 012 Дошкільна освіта;

- 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями):

- 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології);

- 014.11 Середня освіта (Фізична культура);

- 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями):

- 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості);

- 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології);

- 015.38 Професійна освіта (Транспорт)

за програмою внутрішньої академічної кредитної мобільності, що триватиме до кінця 2022/2023 навчального року. Здобувач освіти – учасник цієї програми за результатами навчання одержить академічну довідку про реалізацію права на академічну мобільність, що підтверджуватиме опанування ним відповідних освітніх компонентів та отримання відповідної кількості кредитів ЄКТС. Така довідка буде підставою для визнання відповідних кредитів за основним місцем навчання.

!Участь в програмі академічної мобільності безкоштовна. Освітній процес за програмою академічної мобільності здійснюватиметься з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (дистанційно) на основі додатків Google Classrom.

Для участі в програмі академічної мобільності заповніть цю форму прикріпіть фото чи скан необхідних документів і чекайте на дзвінок нашого координатора академічної мобільності. Ми зателефонуємо вам протягом доби з моменту отримання заповненої форми та повідомимо деталі.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!