ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

 ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ


 

ГРАФІК РОБОТИ ЦЕНТРУ

Графік роботи центру розвитку дитини на 2023-2024 навчальні роки

 page 0001

 page 0002

 page 0003

Графік роботи центру розвитку дитини

 2 page 0001

2 page 0002

 

HAPPY FAMILY

    24 листопада вихованці Центру розвитку дитини під час заняття з англійської мови засвоювали лексичний матеріал із теми «Сім'я» – виконували усні й письмові завдання. 

Детальніше

    Викладач Людмила Федотенко вчила дітей розрізняти випадки вживання допоміжних дієслів am, is, are з особовими займенниками й іменниками на позначення членів родини.
    Здобувачі освіти коледжу – Дар'я Гордієнко Єлизавета Нікішина, Аліна Гордієнко, Сніжана Артеменко, Анастасія Кривущенко – допомагали вихованцям виконувати завдання, а потім запропонували їм веселу руханку «Happy Family».

 

 

ПРО ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ 

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ GREENWICH PRO – 2023

    05 жовтня 2023 року здобувачі освіти коледжу Іван Богуца, Інна Голікова, Аліна Гордієнко, Віктор Даценко, Анастасія Кривущенко, Марина Листопад, Дмитро Романичев, Ілля Суглобов, Максим Шилко взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови Greenwich Pro – 2023. Студенти виконували онлайн-завдання на автентичній платформі Центру творчих ініціатив «Clever».

    22 листопада 2023 року було оголошено результати участі в конкурсі. Найвищий бал мав становити 80.

Детальніше

    Серед учасників 1 курсу призові місця по коледжу здобули Віктор Даценко (68 балів) і Марина Листопад (50 балів). Викладач – Тетяна Дворянова.

    Серед учасників 2 курсу призові місця дістались Іллі Суглобову (70 балів); Аліні Гордієнко (69 балів); Дмитру Романичеву (44 бали). Викладач – Людмила Федотенко.

    Здобувачі освіти Ілля Суглобов й Аліна Гордієнко ввійшли в десятку переможців Сумської області.

    Усі учасники конкурсу були нагороджені сертифікатами й електронними призами у вигляді мобільного застосунку для вивчення неправильних дієслів англійської мови VERBLY, чеклістів для покращення англійської та унікальних авторських зображень для оновлення фону своїх гаджетів.

    Викладачі англійської мови також були заохочені сертифікатами за організацію та підготовку здобувачів освіти до участі в конкурсі.

 

 

AUTUMN FEST 

        Надворі ОСІНЬ.

        Мабуть, немає людини, яка б не любила цю пору року.

        Хтось милується золотаво-помаранчевою красою осені, насолоджується її різнобарвними дарами. Хтось відчуває осінній смак у ранковій ароматній каві чи в запашному зеленому чаї. А хтось очікує наближення зими й водночас насолоджується ще відносно теплою осінньою погодою.

        А ми з вихованцями Центру розвитку дитини, їхніми батьками, студентами Коледжу вирішили з осінню «зустрітися»!

        І вже 10 листопада актова зала нашого освітнього закладу гостинно зустрічала всіх на відкритому бінарному занятті з англійської мови й розвитку творчих здібностей дитини «AUTUMN FEST»🏵️, що підготували викладачі Людмила Федотенко й Тетяна Ювченко. 

13

Детальніше

        Педагогам допомагали студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта Дар'я Гордієнко, Єлизавета Нікішина, Марина Мілютіна, Аліна Гордієнко, Сніжана Артеменко, Вікторія Шум, Альбіна Мирсалова й Наргіла Мурсалова.

14

        Діти згадували, якою буває погода восени, складали пазли з назв осінніх місяців, добирали слова до українських римівок про осінь і розповідали вірші англійською мовою; зіграли українську народну казку «Ходить гарбуз по городу»; збирали листочки для будиночку їжачка й танцювали для нього осінній танок. А ще – «варили» BORSCH і COMPOTE зі справжніх овочів і фруктів.

12

        За правильно виконані завдання отримували від студентів «чарівні ключики», що неодмінно допоможуть відчинити двері ОСЕНІ. Цікаві завдання було запропоновано й батькам вихованців.

        За своїх учнів щиро раділа вчителька початкових класів ЗОШ № 2 Маргарита Суровицька, яка прийшла їх підтримати.

        Наприкінці заняття до дітей завітала ОСІНЬ і пригостила своїми дарами – червонобокими яблуками.

        В актовій залі було організовано виставку творчих робіт учнів та їхніх батьків, які дуже постаралися, – виготовили вироби з природніх матеріалів.

        А ще кожному було цікаво себе знайти в осінньому фотовернісажі.

        Ніщо так не закріплює у свідомості дітей зміст навчального матеріалу, як їхні особливі враження й пережиті емоції від побаченого, почутого, самостійно зробленого.

        Це й гарна практика для студентів – майбутніх педагогів!

        Це – чудова нагода для батьків укотре порадіти успіхам своїх дітей.

        А ще – це можливість для викладачів розкрити свій творчий потенціал і набути досвіду.

        Наразі, коли триває війна, коли всі вболівають за долю країни, рідних і близьких, які воюють на фронті, коли дистанційна освіта заполонила все педагогічне життя, – така зустріч стала ніби ковтком свіжого повітря. Ми ніби опинилися в часі офлайн, де життя в Коледжі вирувало й захоплювало...

        Тож працюймо разом, виховуючи й навчаючи наше українське майбутнє в ім'я всього доброго, рідного і прекрасного!

15

 

16

 

17

 

18

 

Імплементація навчальних дисциплін / спецкурсів у рамках співпраці з the LEGO Foundation

20 червня 2023 року викладачі коледжу Людмила Капелько, Олена Карась, Ірина Скрипник, Анна Побризганова та Тетяна Біліченко взяли участь в онлайн-зустрічі для представників закладів вищої та фахової передвищої освіти, що долучаються до впровадження навчальних дисциплін / спецкурсів «Гра в закладах дошкільної освіти: цілісний погляд, системний підхід», «Педагогіка гри в ЗДО» та «Діяльнісний підхід у початковій школі».

 

Метою зустрічі стало окреслення перспектив співпраці та планування подальших кроків щодо вибудови професійної взаємодії.

 

 

Lego 1

 

Детальніше

На початку заходу учасники мали змогу взяти участь у географічній вікторині та презентувати унікальність своїх закладів освіти. Викладач фахових дисциплін нашого коледжу, доктор філософії Олена Карась наголосила, що починаючи з 2023 року у ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» активно функціонує Центр розвитку дитини, що є базою для здійснення практичної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта.

 

Керівниця освітніх ініціатив theLEGOFoundation в Україні Оксана Рома ознайомила учасників зустрічі з особливостями реалізації освітнього проєкту. Спікер зазначила, що проєкт «Сприяння освіті» започатковано у 2010 році, після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом theLEGOFoundation (королівство Данія). Україна стала п’ятою державою у світі, що приєдналися до Програми.

У серпні на викладачів чекає активне, інноваційне та діяльнісне навчання щодо впровадження спецкурсів, а саме тренінги та ознайомлення зі змістом навчальних дисциплін.

 

Бажаємо успіхів!

 

Lego 2 

 

Lego 3

 

Lego 4

 

Lego 6

 

Lego 8

 


 

Facebook Logo 2019 1   ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТИ

 


Facebook Logo 2019 1    ЗАВЕРШУЄМО НАВЧАЛЬНИЙ РІК!


 

 Facebook Logo 2019 1   В ЦЕТРІ РОЗВИТКУ ДИТИНИ - ПІДСУМКОВЕ ЗАНЯТТЯ!


 

 Facebook Logo 2019 1   НАВЧАЄМО, ВИХОВУЄМО МАЙБУТНЄ НАШОЇ КРАЇНИ!


Facebook Logo 2019 1   ОСЬ І ЗАКІНЧИВСЯ НАВЧАЛЬНИЙ РІК!


7 DAYS ARE IN A WEEK

        03 листопада 2023 року в Центрі розвитку дитини зустрілися вихованці й викладач англійської мови Людмила Федотенко.

        Цього разу дізналися, як звучать дні тижня по-англійськи, рахували в межах 1-20, виконували логічно-творчі завдання.

        А потім повторили назви сезонів і завершили заняття ритмічно-осінньою руханкою.

627

Інші фото

11

546

IMG 48fc1e3fda67865013a9c74301288fb6 V

IMG 84b07450abc698c8d7644d98b20f846b V

IMG 20231103 153329


I LIKE AN APPLE

        Центр розвитку дитини продовжує працювати. І цього разу ми вивчали слова - назви овочів і фруктів, а також граматичну структуру

                I like ... .
                I don't like ... .
                Do you like ... ? за допомогою гри в уявний баскетбол. 

       Наші вихованці так захопилися цією грою, що й не помітили, як усе запам'ятали: повторювали англійські назви овочів і фруктів, а також розповідали англійською, які з них полюбляють.

        Такий підхід до вивчення іноземної мови дозволяє дітям активно її вивчати, а також розвиває дитячу уяву і вміння працювати в команді.

        Ми раді, що наші вихованці залюбки опановують англійську.

 viber 2023 10 27 18 53 29 830

Інші фото

 viber 2023 10 27 18 53 29 598

 viber 2023 10 27 18 53 27 957

DSC 0900


МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

        23 жовтня на занятті в Центрі розвитку дитини Коледжу студентка ІІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта Марія Ішутіна провела для вихованців майстер-клас із малювання. Діти були художниками й малювали гриби.

1


ОСІННЯ ІСТОРІЯ В ЦЕНТРІ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

        Осінь дивовижна – чарівна, мінлива, різнобарвна, похмура, прохолодна, грайлива... І ще багато синонімів можна дібрати про цю чудову пору року.

        Вихованці Центру розвитку дитини разом із викладачем Людмилою Федотенко в ці осінні дні почувалися справжніми англійцями!

        Вони добирали прикметники про осінь; вивчали назви осінніх місяців. А ще – купували фрукти й овочі... в справжньому англійському магазині, користуючись вивченими фразами на зразок:

                Have you got...? 

                I have got... 

                I haven't got...

        Незамінними помічницями викладача були студентки спеціальності 012 Дошкільна освіта Дар'я Гордієнко, Єлизавета Нікішина, Марина Милютіна, Аліна Гордієнко, Каріна Коковенко, Вікторія Шум.

        Малюкам, як завжди, було цікаво й весело.

IMG 8021625c7cb678d52777f56fc179e866 V

Інші фото

IMG 8bfa8bdad4b3916aefa0a5517072fdab V

IMG bc7812c00e4423125fb6e4934b7b381c V

IMG 20231023 165721

IMG 20231023 165930

IMG 20231023 170149

IMG 20231025 161551

IMG 20231025 165153

IMG 20231025 171505


 ХЛІБ – УСЬОМУ ГОЛОВА

        16 жовтня з нагоди Всесвітнього дня хліба в Центрі розвитку дитини Коледжу пройшло тематичне заняття.

IMG 0c93d7b3970783b8b77adc250f5fd4c7 V

Інші фото

IMG 24aefa9bcd2c08780879c435a387761e V

IMG 307dfc1b83611a3f55d86e45fb8307b6 V

IMG 6515e96071cf05a23c98bd2e22321f97 V

IMG 7819bdcf37212d863b303aeda0629780 V

IMG 20231016 160715

IMG 20231016 160857


 АНГЛОМОВНЕ НАВЧАННЯ ТРИВАЄ

        І знову працюємо з нашими юними учнями.

        29 вересня вихованці Центру розвитку дитини Коледжу завітали на заняття з англійської мови, де їх радо зустріла викладач Людмила Федотенко і здобувачі освіти коледжу – Дар'я Гордієнко, Єлизавета Нікішина, Альбіна Мурсалова й інші.

        Розпочали цикл занять із теми «Погода. Пори року».

        Діти опановували нову лексику, виконували творчі вправи, учили римівку та співали англійську пісеньку про пори року. У перервах між завданнями студенти проводили з малюками розминку.

        Навчальні тренажери з англійської мови повністю адаптовані до вимог НУШ і допомагають дітям вивчати іноземну мову.

937

Інші фото

IMG 02f305d90450cc9787d508a98fba1788 V

IMG 806015e61a1fc0b2222b086516ad68af V

IMG 20230929 155105

IMG 20231002 145759

IMG 20231002 151542

IMG 20231002 151752


СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ В ЦЕНТРІ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

        28 вересня діти старшої групи ЗДО «Ромашка» разом зі своїми батьками та вихователями Корнієнко Ю.О. і Бурик І.М., зі студентами коледжу І та ІІ курсів спеціальності 012 Дошкільна освіта взяли участь у спортивних змаганнях.

133

Інші фото

784

IMG 20230929 074239 826

IMG 20230929 074423 375


 

ЗУСТРІЧ-ЕКСКУРСІЯ В ЦЕНТРІ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

        26 вересня до коледжу завітали діти старшої групи ЗДО «Ромашка» разом зі своїми батьками та вихователями Корнієнко Ю.О. і Бурик І.М.

        Гості мали змогу ознайомитися з діяльністю Центру розвитку дитини, що успішно функціонує в закладі освіти.

        Маленьких відвідувачів радісно зустріли викладачі коледжу та студенти 21 ДО та 41 ДО груп спеціальності 012 Дошкільна освіта. Зосібна Дар’я Гордієнко організувала та провела фрагмент заняття з образотворчої діяльності «Яскраві барви осені», під час якого дітки створили власні картини нетрадиційною технікою малювання «штампування листочками».

 

003

 

Інші фото

591

 

984

 

985

 

986

 

990

 

993

 

995


 

АКЦІЯ «ПАЛІТРА МИРУ: ОБ'ЄДНАЄМО КОЛЬОРИ!»

Під таким гаслом 22 вересня в Центрі розвитку дитини відбулася акція «Палітра миру: об'єднаємо кольори!», присвячена Всесвітньому дню миру, яку організувала та провела викладач Тетяна Ювченко.

Діти виготовляли голубів, розміщували їх на мапі України й говорили найщиріші побажання: кожній людині – добра, щастя й любові, а рідній Україні й усьому світові – збереження миру.

 

675

Інші фото

IMG 3a1d60dada5688d8a20579f02811b0aa V

 

IMG 26fdd3dbf85b7b74a32044887e2da54b V

 

IMG 98d3a0da79a27ab5fb314d215b990f70 V

 

IMG 20230923 135203

 

IMG 20230923 144635


 

ВІД ЕМОЦІЇ - ДО ТВОРЧОСТІ

1 червня 2023 року в Центрі розвитку дитини голосно звучало "А!, О! У!, Е!, И!, І!". Це голосними звуками виявляли свої емоції дошкільнята.

Таку методику вивчення української звукової палітри дібрала викладач української словесності Олена Усок, яка зачитувала дітям уривки з казок, а вони, залежно від їх змісту, раділи, дивувалися, були в захваті...

"Проспівавши" звуки, дітки зайнялися творчістю - разом зі Світланою Дехтярьовою сіли виготовляти аплікацію із серветок "Черепашка".

 

IMG 8eadd26a7a383e5e0ac6b3b7693574b3 V

Інші фото

IMG a05b124fd91044c2c32555a0010cf934 V

 

IMG 20230621 102909

 

IMG 20230621 103244

 

IMG 20230621 103252

 

IMG 20230621 103322

 

IMG 20230621 103328

 

IMG 20230621 103422

 

IMG 20230623 143514 165

 

IMG 20230623 143623 739

 

IMG 20230623 143514 276

 

IMG 20230623 143624 180

 

IMG 20230623 143624 005


 

У ЦЕНТРІ РОЗВИТКУ ДИТИНИ – НОВІ ЗАНЯТТЯ

У понеділок, 12 червня, у Центрі розвитку дитини Коледжу проводилися нові заняття.

4

 

Над формуванням мовної компетентності дошкільників працювала Олена Усок. Педагог пояснила дітям, що таке мрія, поділилася власною дитячою мрією, що збулася, – навчитися читати, красиво говорити й писати.

А щоб хлопчики й дівчатка не сумнівалися в здійсненні мрій, прочитала їм «Казку про Маленьку Дівчинку та золоту корону. Мрії збуваються!» Оксани Данилицької, послухавши яку дітлахи відповіли на прості запитання.

Творче дозвілля влаштувала дошкільникам Світлана Дехтярьова, яка запропонувала дітям виготовити аплікацію з паперу.

 

1

Інші фото

 2

 

3

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9


 

Робота Центру розвитку дитини. Кольорове навчання

Колір – дивовижний інструмент, без якого життя важко назвати повноцінним. Він розповідає про здоров’я, настрої, самопочуття й навіть переваги.

 

1

 

Добираючи правильний колір, людина зможе привернути увагу, скласти про себе гарне враження або, навпаки, позбутися настирливого співрозмовника.

Колір – це та життєва деталь, що сприймається як належна. Однак без неї життя одразу втратить фарби.

З кольорами діти знайомляться чи не із самого народження. Назви кольорів англійською вивчають і в закладах дошкільної освіти, і в початковій школі.

На черговому занятті з англійської мови Людмила Федотенко з вихованцями Центру розвитку дитини повторювали назви кольорів за допомогою гри «!Чарівні пелюстки», а потім, розучивши англомовний віршик про кольори, малювали за підказками.

На занятті з мистецтва Тетяна Ювченко продовжила тему «Кольори» й у роботі з дітьми використовувала нетрадиційну техніку малювання «плямографія» (зображення на папері за допомогою ватних паличок).

Нетрадиційні техніки малювання – це велика можливість для дітей міркувати, пробувати, експериментувати, а найголовніше – самовиражатися.

Проводити цікаві вправи з дошкільниками викладачам допомагали студенти коледжу, набуваючи досвіду роботи вихователя.

Усі отримали величезне задоволення від цієї творчої діяльності.

 

2

Інші фото

3

 

3

 

4

 

5

 

7

 

9

 

10

 

11

Joomla Plugins
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru