ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Міжнародне підвищення кваліфікації.

Підвищення кваліфікації «Захист України в системі національно-патріотичного виховання», 16.04 - 19.04.2024 р.

Підвищення кваліфікації «Методи активізації навчального процесу: сучасні тренди", 28 березня 2024 р.

Підвищення кваліфікації «Права людини в освіті: практичні кейси», 25.03-29.03.2024 р.

Підвищення кваліфікації «Професійна риторика», 14.03.-20.03.2024

Програма підвищення кваліфікації «Педагогічна майстерність у сфері фізичного виховання та спорту», 12.03.2024 р. - 18.03.2024 р.

Підвищення кваліфікації «Змішане навчання: виклики сьогодення», 12.03.-14.03.2024 р.

Підвищення кваліфікації «Дистанційне навчання за будь-яких умов»

Підвищення кваліфікації «STEM освіта online: 3D моделювання та 3D друк».

Цикл вебінарів для кураторів (класних керівників) груп, лютий-квітень 2024 року.

Запрошення на 14 дистанційну сесію «STEM-школа – 2024»

Підвищення кваліфікації "Організація наукової роботи у навчальному закладі"

Підвищення кваліфікації «Запобігання та протидія булінгу у закладах освіти: нові реалії воєнного стану», 30.01-02.02.2024

Підвищення кваліфікації «Організація наукової роботи у навчальному закладі», 05.02-09.02.2024 р.

Підвищення кваліфікації «Цифрова безпека та захист персональних даних», 29.01-02.02.2024 р.

 
 
 
 
 
XVIII Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки

XVIII Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Видатними Лідерами Сучасності та Нобелівськими Лауреатами: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу

Дана Міжнародна Програма з успіхом триває в понад 40 країнах Світу!

Міжнародна програма підвищення кваліфікації | World History: Famous Personalities (whfpdubai.com)

 

На виконання плану освітніх реформ - 2023  МОН України в напрямку євроінтеграції, глобалізації, цифровізації, дерадянізації, модернізації освітнього простору та оновлення змісту освіти.

Єдина в Україні Міжнародна Програма, Сертифікат якої враховується при акредитації та атестації!

Єдина в Україні Міжнародна Програма, яка має реальні 180 годин справжнього змістового наповнення необхідним і цікавим лекційним матеріалом, відповідно до вимог МОН України! 

Єдина в Україні Міжнародна Програма, яка враховується в Міжнародних освітніх і наукових рейтингах!

МІЖНАРОДНІ СЕРТИФІКАТИ ВИЗНАЮТЬСЯ МОН УКРАЇНИ!

Для  фізиків, математиків, IT -шників і програмістів, спортсменів, медиків, мистецтвознавців, артистів, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів, психологів, юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, фахівців з держуправління, технічних, природничих та педагогічних наук, а також керівників всіх рівнів та тих, хто готовий ними стати в найближчій перспективі

Понад 100 Видатних Лідерів Сучасності та Нобелівських Лауреатів разом з Вами протягом 1,5 місяця.

(180 годин чистого Натхнення, Ідей, Досвіду та Нових Знань).

Програма входить до Міжнародних Програм FP&NL, які дають змогу Вашому навчальному закладу потрапити до міжнародних рейтингів університетів, а також  міжнародних рейтингів кращих шкіл та коледжів та увійти до європейського освітнього простору! 

Підсумкова Атестація по завершенню Програми у формі есе, Програма не передбачає виконання тестів та контрольних робіт.    

The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ - New York - Rome - Burgas - Jerusalem - Beijing) запрошує керівників закладів освіти і науки, вихователів дошкільних закладів, методистів, вчителів та науково-педагогічних працівників взяти участь у XVIII Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Видатними Лідерами Сучасності та Нобелівськими Лауреатами: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“. Вона фінансується за рахунок міжнародного  гранту в еквіваленті EUR 1 200 000, наданого IHBI за фінансової підтримки  ОАЕ, Італії, Болгарії, США, Ізраїлю та Китаю, а також залучення благодійних внесків.

Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів в сфері освіти, науки, спорту, культури, політики, бізнесу.  Перед Вами виступлять Стівен Спілберг, Мішель Обама, Браян Трейсі, Саманта Пауер, Френсіс Фукуяма, Нассім Талеб, Рей Даліо, Садхгуру, Сем Альтман, Кішоре Махубані,  Камала Харріс, Яйої Кусама, Ліонель Мессі,  Пол Ромер, Ольга Токарчук, Марія Ресса, Галь Гадот, Джон Міршаймер   та багато інших.

Під час Програми Ви, разом з нашими шановними Спікерами, відвідаєте найкращі університети, коледжи та школи світу.  Побуваєте в Гарвардському, Стенфордському, Массачусетському, Каліфорнійському, Корнельському,  Йельському, Колумбійському, Прінстонському, Нью-Йоркському, Торонтському, Абу-Дабійському, Дубайському, Шанхайському університетах. Ознайомитеся з найкращими університетами, школами та коледжами Європи, Великобританії, Канади, Австралії, ОАЕ, Індії, Пакистану та країн Африки.

Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).

Реєстрація на Програму:  на постійній основі до 25 жовтня 2023 року.

Тривалість Програми: 20 жовтня -9 грудня 2023 року.

Вручення Міжнародних Сертифікатів: 7-9 грудня 2023 року.

В Програмі візьмуть участь понад 100 Видатних Лідерів Сучасності та Нобелівських Лауреатів.

Що дає Вам участь в цій програмі?

· Дозволить Вам успішно продовжити трудову угоду чи контракт у 2023 році, адже наявність сертифікату про міжнародне підвищення кваліфікації чи стажування, це основна передумова допуску для участі в конкурсі на зайняття посади, згідно законодавства України.

·    Дозволить Вам успішно пройти атестацію та отримати наступні кваліфікаційні категорії та вчені іпедагогічні звання, адже приймаючі участь в Міжнародній Програмі, Ви підтверджуєте свій міжнародний науковий та освітній досвід, що призведе до відчутного підвищення зарплати та появі перспектив стрімкого кар’єрного зростання, дозволить Вам реалізувати Ваші амбіції щодо Зростання, Розвитку та Досягнень.

·    Сертифікат про проходження Міжнародної програми на 180 годин або 6 кредитів ECTS(з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS), в якому зазначено  отримання Вами Міжнародного освітнього гранту №EG/U/23-24/08/12 та загальні, ключові та професійні компетентності, набуті під час проходження програми,  які вимагаються Міністерством освіти і науки України.

Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників розрахована на 180 годин. За наслідками проходження програми буде виданий  Міжнародний Сертифікат, оформлений відповідно до вимог українського законодавства, який засвідчує отримання Міжнародного освітнього гранту та проходження Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників в обсязі 180 годин або 6 кредитів ECTS (з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS) та отримані загальні, ключові та професійні компетентності, а також присвоєння кваліфікацій Міжнародного Вчителя/ Викладача, а також Міжнародного Керівника Категорії Б в галузі Освіти чи Науки, згідно класифікації ЮНЕСКО. МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ ВИЗНАЄТЬСЯ МОН УКРАЇНИ!

Витрати педагогічних працівників для участі в програмі складають 1800 гривень реєстраційного внеску. Кошти будуть спрямовані на потреби тимчасово вимушених переселенців з України. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 3500 EUR.

Реєстрація: Ви зможете приєднатися до Програми на постійній основі через офіційну електронну пошту Інституту: education@whfpdubai.com 

Будь-ласка, проінформуйте про це Ваших колег, зокрема, які разом з Вами бажають розвиватися в професійному напрямку та своїми знаннями, набутим досвідом та зусиллями змінювати Оточуючий Світ та перетворювати Україну на могутню, багату та процвітаючу країну.

Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail: education@whfpdubai.com

Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою в давальному відмінку та Ім’я і Прізвище англійською мовою, як в закордонному паспорті (для Міжнародного Сертифікату).

Дату Вашого народження

Своє місто і область

Місце роботи і Посаду

Свій  e-mail  і Cвій мобільний телефон

В темі Вашого листа обовязково вкажіть – Реєстрація на міжнародну  програму!

2. Після проведення Вашої реєстрації на програму Вам будуть виставлені платіжні реквізити для сплати реєстраційного внеску, а після підтвердження оплати, Ви отримаєте доступ до закритого каналу, де з початком програми будуть розміщуватися лекції та виступи наших спікерів.

Докладніше: Міжнародна програма підвищення кваліфікації | World History: Famous Personalities (whfpdubai.com)

Координатор і офіційний представник IHBI в Україні, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович   

моб. (066)-84 -97 -595education@whfpdubai.com

 

Будь-ласка, проінформуйте про це Ваших колег, зокрема, які разом з Вами бажають розвиватися в професійному напрямку та своїми знаннями, набутим досвідом та зусиллями змінювати Оточуючий Світ та перетворювати Україну на могутню, багату та процвітаючу країну!


 Тема стажування:
«Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання.
Реалізація міжнародних освітніх проєктів у фінансовій перспективі ЄС»
Дати проведення: 23 жовтня -1 грудня 2023 року.  
На всіх учасників стажування чекають цікаві вебінари від польських колег. Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати новітні унікальні методики та набути досвід викладацької діяльності. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій українською мовою.
Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю  180 годин (6 кредитів ECTS).  
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152 

Шановні колеги!
Попри складні умови воєнного часу Сумський державний університет активно здійснює освітній процес у тому числі і підвищення кваліфікації викладачів. Ми згуртовані, як ніколи, націлені на подальший розвиток, віримо у нашу перемогу і мирне майбутнє України.
Запрошуємо на навчання за програмою підвищення кваліфікації «Методи активізації навчального процесу: сучасні тренди».
Детальна інформація в прикріпленому файлі
Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка оголошує набір на курс підвищення кваліфікації за
програмою "ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА УЧНІВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ". Оголошення. Анотація. Стратегія.

Запрошуємо вас на курси підвищення кваліфікації (Єдина в Україні Міжнародна Програма Підвищення Кваліфікації, Сертифікат якої враховується при акредитації та атестації)


Запрошуємо вас на програму підвищення кваліфікації «Підготовка до іспиту на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов'язків».


Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників


 Запрошення на безкоштовний онлайн-курс з цифрової педагогіки «Цифровий учитель»


Запрошуемо на курси підвищення кваліфікації голів циклових комісій закладів фахової передвищої освіти


Запрошення на проходження курсів за англійської мови


 

Joomla Plugins
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru