ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ:
На виконання Стратегії розвитку ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» на 2022-2027 рр. та Плану заходів щодо усунення недоліків таподальшого удосконалення освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» за ОПС фахового молодшого бакалавра на 2022 р., за рахунок коштів загального, спеціального фондів фінансування було оновлено, модернізовано та облаштовано навчально-методичний кабінет «Теорії і методики дошкільної освіти», на базі якого передбачається можливе функціонування розвивально-ігрового середовища «Центр розвитку дитини».
Завдячуючи налагодженій співпраці коледжу та роботодавців спеціальності 012 Дошкільна освіта, а саме:
було спільно сформовано відповідну модель даного навчально-методичного кабінету з необхідним новітнім навчально-дидактичним та ігровим обладнанням згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 19.12.2017 №1633.
Даний кабінет є унікальним освітньо-розвивальним середовищем для майбутніх фахівців галузі дошкільної освіти, адже:
• сучасний ремонт
• зручне меблеве устаткування
• інноваційне матеріально-технічне забезпечення викладання методик дошкільної освіти
• необхідне теле-, медіа- та аудіовізуальне обладнання
• важлива навчально-методична література, яскраве художнє веселкове тематичне оформлення – РЕСУРСНА ОСНОВА ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ПРАКТИЧНИХ ФАХІВЦІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА.
Функціонування розвивально-ігрового середовища для дітей дошкільного віку «Центр розвитку дитини», на базі навчально-методичного кабінету який передбачатиме:
• проведення практичних занять зі студентами Коледжу спеціальності 012 Дошкільна освіта;
• практичну підготовку студентів Коледжу (одна з баз практик) спеціальності 012 Дошкільна освіта;
• забезпечення відпочинку для викладачів Коледжу та здобувачів освіти і їхніх дітей;
• проведення різних форм освітнього процесу;
• організацію роботи з підготовки дітей до шкільного навчання.
Спільні злагоджені зусилля колективу коледжу та бажання студентів стали запорукою формування даного освітнього середовища. Це є безпосереднім підтвердженням символічних слів про єдність та згуртованість «КОЛЬОРИ ВЕСЕЛКИ ГАРНІ ЛИШЕ ТОМУ, ЩО ВОНИ РАЗОМ!», які прикрашають навчально-методичний кабінет.
Забезпечення діючих освітньо-професійних програм коледжу відповідним сучасним матеріально-технічним обладнанням та реалізація систематичних заходів щодо його оновлення - є запорукою успіху й формування конкурентоспроможності закладу освіти та розвитку країни!
ПЕРЕЛІК ОБЛАДНАННЯ:

ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж ГНПУ ім. О.Довженка» систематично здійснює забезпечення реалізації освітньо-професійної програми Дошкільна освіта відповідним матеріально-технічним обладнанням та дотриманням необхідних вимог здійснення й реалізації освітнього процесу за рахунок коштів загального та спеціального фондів фінансування
Навчально-методичний кабінет «Теорії і методики дошкільної освіти» забезпечений необхідним новітнім навчально-дидактичним та ігровим обладнанням згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 19.12.2017 №1633, яке забезпечуватиме формування фахових компетентностей здобувачів освіти відповідно до вимог інваріантного складника стандартів дошкільної освіти.