ollege Name3

25 та 29 травня викладач ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», доктор філософії Олена Карась провела онлайн майстер-класи з основ академічного письма для популяризації академічної доброчесності та мовленнєвої культури серед здобувачів фахової передвищої освіти.

Студенти коледжу поглибили та розширили свої знання про основні жанри академічного письма, пригадали принципи та структуру написання навчальних і наукових текстів. 

академічне письмо

Детальніше...

28 травня 2023 р. викладачі циклової комісії фізичного виховання Ігор Москаленко, Ігор Кучер, Марина Залюбівець, Сергій Гаркавина разом зі студентами спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) організували та провели у сквері Бортнянського й Березовського м. Глухова Всеукраїнський Олімпійський день, мета якого – популяризація фізичної культури, спорту, олімпійського руху і здорового способу життя; вшанування пам‘яті спортсменів, що загинули в російсько-українській війні, виборюючи незалежність.

26

Детальніше...

26 травня 2023 року на базі ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» відбулося засідання круглого столу «Що треба знати про внутрішню систему забезпечення якості освіти у закладі дошкільної освіти», організоване начальником управління Державної служби якості освіти у Сумській області Аллою Рябухою для керівників та методистів закладів дошкільної освіти Глухівської, Березівської, Есманської та Шалигинської громад.

11

Детальніше...

Неможливо прожити жодного дня, не використовуючи слова рідної мови. До Дня філолога (25 травня), – свята, що відзначається в усіх слов’янських країнах на наступний день після Дня слов’янської писемності та культури, студенти 11Тр та 11ТП груп разом із викладачем української мови та літератури Оксаною Сорокою здійснили відеоекскурс в історію писемності, згадали відомі писемні пам’ятки: Велесову книгу, «Повість минулих літ», Пересопницьке Євангеліє; твори українських класиків і сучасних письменників. Юнаки висловили думки щодо ролі мови й писемності в сучасному суспільстві, дійшли висновку, що нація є лише тоді, коли є і плекається її мова.

1

Детальніше...

24 травня 2023 р. у коледжі пройшли секційні засідання щорічної звітної науково-практичної конференції викладачів, докторантів, аспірантів та молодих учених, здобувачів вищої та фахової передвищої освіти «Наука та освіта в умовах війни: Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка».

1

Детальніше...