ollege Name5

    Практичний психолог Ольга Капоріна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт у форматі відео-ролика на тему «Збережи та віднови свої позитивні емоції, почуття та психічні стани», що проводився з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я та Всеукраїнського дня психолога. Прийом творчих робіт тривав до 01 квітня 2024 року.
Детальніше...
    09 квітня 2024 року відбулось онлайн-засідання ОМО завідувачів відділення, у роботі якого взяли участь завідувач відділення дошкільної і середньої освіти Людмила Капелько й завідувач відділення професійної освіти Сергій Шилко.
1
 
Детальніше...
    09 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я (07 квітня) викладач фізичної культури Сергій Гаркавина організував та провів спортивні змагання на першість коледжу з настільного тенісу.
Детальніше...
    11 квітня – день, сповнений скорботи й пам'яті. Цього дня ми згадуємо про жахливі події Другої світової війни і мільйони людей, які загинули в фашистських концтаборах.
Детальніше...
(тренінгове заняття)
    08 квітня 2024 року з нагоди Всесвітнього дня здоров'я, що започаткований на честь прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році й відзначається щороку 7 квітня, практичний психолог Ольга Капоріна провела зі студентами І курсу тренінгове заняття «Ти як? Ментальне здоров’я».
Детальніше...