ollege Name5

    07 грудня викладач географії Наталія Приходько в рамках роботистудентського наукового гуртка «Міжнародні організації» провела зі студентами вікторину «Символи країн Євросоюзу».

b2

Детальніше...

Дорогі друзі!

З великою радістю оголошуємо про старт всеукраїнського конкурсу для школярів та студентів України на тему: Моя країна - моя відповідальність

Мета конкурсу: допомогти у формуванні національної 

свідомості серед молодих людей України. 

Моя країна моя ідпоідальність1

Детальніше...

    6 грудня 2023 року відбулося онлайн-засідання ОМО заступників директора з навчально-методичної роботи, у роботі якого взяв участь заступник директора коледжу з навчальної роботи Іван Гаврилов.

    Відповідно до програми розглядалися наступні питання: принципи та підходи до перевірки дотримання академічної доброчесності в курсових роботах; правові та нормативні новації у сфері фахової передвищої освіти у 2023 році.

image1

Детальніше...

    05 грудня – Міжнародний день волонтерів. Сьогодні, як ніколи, українці долучаються до волонтерської роботи. Волонтерський центр є і в нашому коледжі. Напрямки його діяльності різні: турбота про пенсіонерів закладу освіти, розважальні заходи для дітей міського реабілітаційного центру, допомога воїнам ЗСУ (окопні свічки, в‘язані панчохи, теплі речі тощо), проведення майстер-класів з виготовлення оберегів для воїнів ЗСУ та інші. Адже допомагати людям, що потребують цього, підтримувати військових, що виборюють незалежність нашої держави, – це почесно, це людяно, це патріотично, це святий обов‘язок кожного свідомого громадянина України. 

IMG 20231205 141645

Детальніше...