ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ:

НОВОСТВОРЕНА КОВОРКІНГОВА ЗОНА «ВІЛЬНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ» ДЛЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Відповідно до Положення про студентське самоврядування та законодавчих актів про фахову передвищу освіту, здобувачі освіти приймають активну участь у вирішенні питань удосконалення освітнього процесу та організації дозвілля. Відповідно на виконання Закону України «Про фахову передвищу освіту» п.5 ст. 41 коледжем було реалізовано надані пропозиції представників студентського самоврядування щодо розвитку матеріальної бази, в тому числі з питань, що стосуються навчання, побуту та відпочинку.
Весняний семестр 2022-2023 н.р. ознаменувався модернізаційними процесами освітнього процесу коледжу в різних галузях. Як результат, за рахунок коштів загального та спеціального фондів фінансування, та сприяння спонсорів, спільними злагодженими зусиллями всього колективу була створена коворкінгова зона «Вільне освітнє середовище» для учасників освітнього процесу. Це спеціально облаштоване затишне місце зустрічі, роботи і відпочинку, проведення лекцій, презентацій, тренінгів і майстер-класів, можливості отримати персональні консультації та менторство для успішної реалізації молодіжних студентських та педагогічних ініціатив.
Новостворений коворкінг об'єднує кілька різних зон:
робочу - з сучасними меблями та необхідною оргтехнікою (принтером, ноутбуком, мультимедійним проектором) та канцелярським приладдям для підготовки до занять студентів та викладачів, проведення спільних робочих зустрічей з наявністю безперебійного та постійного доступу до електро- та інтернет мережі, зони wi-fi в умовах енергетичних обмежень;
відпочинку – з наданими умовами для спілкування за запашною кавою, чаєм та тематичним художнім оформленням аудиторії;
здобутків та перемог – облаштовано стенд гордості перемог студентів «Стенд здобутків та перемог» з метою популяризації їх досягнень, підвищення іміджу закладу серед учасників освітнього процесу та громадськості.
Доступ до даної коворкінгової зони та використання її ресурсної бази є абсолютно вільним та безперешкодним навіть в умовах енергетичних обмежень для всіх учасників освітнього процесу.
Окрасою та символом «Вільного освітнього середовища» є втілення спільної ідеї адміністрації коледжу та студентів у вигляді «Дерева єдності», створене спільно нашими здобувачами освіти та стейкхолдерами коледжу КЗ «Глухівською школою мистецтв ім. М.Березовського» на чолі з членом національної спілки художників України Іваном Дедіщевим. «Дерево» символізує єдність:
всіх спеціальностей коледжу;
студентства та викладачів;
університету та коледжу.

В єдності, волі та знанні - СИЛА ТА ПЕРЕМОГА!