Положення про атестацію педагогічних працівників (НАКАЗ МОН України від 09.09.2022 №805)

Про застосування положення про атестацію педагогічних працівників (Лист МОН України від 08.03.2023)

Постанова КМУ від 21.08.2019 № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»

Лист МОН від 04.11.2019 № 1/9-683 «Щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників»

НАКАЗ про затвердження критеріїв, правил і процедур оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників

Критерії, правила і процедури оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників

Заява про проведення позачергової атестації (Додаток 1 до Положення про атестацію педагогічних працівників (пункт 2 розділу ІІІ))