Центр є структурним підрозділом Коледжу та керується в своїй діяльності ПОЛОЖЕННЯМ про Центр профорієнтаційної роботи та цифрової підтримки освітнього процесу Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка».

Метою діяльності Центру є активізація та систематизація профорієнтаційної роботи і сприяння забезпеченню сучасного освітнього процесу із залученням цифрових технологій у Коледжі.

Завданнями Центру є:

1. Висвітлення майбутнім вступникам актуальних достовірних даних щодо спеціальностей та освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка фахового молодшого бакалавра, можливих місць працевлаштування випускників через інформаційні ресурси;

2. Проведення профорієнтаційної роботи й забезпечення прозорого динамічного інформаційно-відкритого потоку про діяльність Коледжу для інформування відповідних заінтересованих сторін та суспільства через офіційний вебсайт Коледжу, ЗМІ й додаткові інформаційні ресурси мережі «Інтернет»;

3. Створення та постійна підтримка контактів із місцевими, обласними, загальнонаціональними засобами масової інформації (ЗМІ).

4. Координація та організація роботи структурних підрозділів Коледжу з налагодження контактів зі ЗМІ, громадськими об’єднаннями, державними установами, підприємствами та стейкхолдерами в межах своєї компетентності.

5. Збирання, систематизація, аналіз матеріалів про діяльність Коледжу, супроводження різноманітних заходів (фото-, відеофіксація) з метою забезпечення більш ефективної інформаційної діяльності Коледжу, що сприяє формуванню позитивного іміджу ЗФПО серед громадськості.

6. Сприяння впровадженню цифрових технологій у системі управління дистанційним та змішаним навчанням.

7. Залучення зручних e-learning інструментів у сучасний освітній процес для всіх його учасників.

8. Розробка Плану діяльності, що виходить із місії і стратегічних завдань Коледжу.