Глибоко усвідомлюючи важливість і необхідність удосконалення роботи із формування особистості, творчого, ініціативного педагога, конкурентоспроможного на ринку праці, викладачі циклової комісії спрямовують організацію освітнього процесу на формування в студентів – майбутніх учителів технологій – загальнокультурних, інформаційно-цифрових, фахових компетентностей, гуманності, розвитку педагогічної культури.
З метою реалізації такої проблеми педагоги глибоко й детально вивчають індивідуальні особливості здобувачів освіти, створюють умови для всебічного розвитку їхніх здібностей, широко застосовуючи сучасні методи й форми щодо підготовки майбутніх учителів технологій.
Практичні завдання підпорядковуються індивідуальним особливостям студентів і спрямовані на їх залучення до науково-дослідницької роботи.
Система викладання постійно урізноманітнюється й доповнюється матеріалами науково-методичних комплексів дисциплін, що створює максимально оптимальні умови для реалізації творчих здібностей здобувачів освіти під час проходження різних видів педагогічної практики.
Реалізуючи принципи гуманістичної педагогіки, викладачі будують освітній процес на основі взаєморозуміння, співробітництва й співтворчості. З метою виховання талановитих педагогів комісія постійно здійснює пошукову роботу, досліджуючи, вивчаючи та запроваджуючи нові технології навчання та виховання й акцентуючи увагу на цілеспрямовану роботу з обдарованими студентами.
Особливу увагу викладачі циклової комісії приділяють практичній підготовці, що є невід’ємною складовою підготовки майбутнього спеціаліста; залучають здобувачів освіти до участі в предметних гуртках, конкурсах, оглядах-виставках, педагогічних читаннях, декадах загальнотехнічних дисциплін.

10 причин,
щоб вибрати для навчання спеціальність
Середня освіта (Трудове навчання та технології, інформатика)
1. Високоякісна фахова підготовка студентів викладачами коледжу.
2. Можливість навчатися за державною формою.
3. Отримання академічної стипендії з додатковою надбавкою в розмірі 10 % за навчання на педагогічній спеціальності.
4. Проживання студентів коледжу в гуртожитку університету із сучасними умовами.
5. Навчання в невеликому й водночас старовинному та спокійному сучасному місті з розвиненою інфраструктурою.
6. Можливість швидко дібратися до місця навчання автобусами, маршрутними таксі.
7. Відносно невелика оплата за навчання (якщо навчання здійснюється за кошти фізичних осіб).
8. Можливість продовження навчання на бакалавраті, у магістратурі й аспірантурі Глухівського НПУ ім. О. Довженка.
9. Можливість додатково оволодіти робітничими професіями й отримати посвідчення відповідної кваліфікації: водій категорії «А», «В», «С»; слюсар із ремонту автомобілів тощо.
10. Можливість працевлаштування з гарантією всіх пільг за перше робоче місце в таких закладах, організаціях й установах:
     - загальноосвітні школи І–ІІІ ступенів;
     - центри дитячої та юнацької творчості;
     - центри розвитку дитини;
     - інші організації та установи.