Havrylov I P
 Гаврилов Іван Петрович
(Заступник директора з навчальної роботи, викладач фахових дисциплін)

ORCID:  0000-0001-7677-8300
Дата й місце народження: 20 травня 1983 року, с. Шалигине Глухівського району Сумської області, Україна
Освіта:
2000–2005 рр. — Глухівський державний педагогічний університет (спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання і фізика»)
2005–2006 рр. Глухівський державний педагогічний університет (магістр із педагогіки і методики середньої освіти, фізики)
2015–2017 рр. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (магістр з управління навчальним закладом)
Трудова діяльність:
2004–2022 рр.  ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», викладач фахових дисциплін
Напрям наукових досліджень:
Тема, над якою працює: Формування дослідницької компетентності здобувачів освіти в процесі вивчення природничо-наукових дисциплін
Кількість науково-методичних публікацій 16
Основні навчальні дисципліни: фізика й астрономія, безпека життєдіяльності