ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

        З нагоди Дня української писемності та мови (27 жовтня) в читальній залі бібліотеки коледжу оновлено книжкову викладку «Українська мова! Не загинула вона у течії віків»

20231025 220149


        У рамках заходів Всеукраїнського Олімпійського тижня 12 вересня бібліотекар коледжу ознайомила здобувачів освіти спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) з книжковою виставкою «Наука і фізична культура: теорія і практика», де розміщені новинки літератури.

 

333

 

20230912 134510

 

20230912 134552

 


        У читальній залі бібліотеки коледжу функціонує постійно діюча змінна виставка літератури «Закон і право для всіх єдині». 

IMG fd2dccea65d2ea0859dd7f5d8effce69 V 1

 


        З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (22 червня) бібліотекар Олена Обливанецьу читальній залі бібліотеки коледжу оформила тематичну виставку «Минуле живе, поки пам’ятаємо».

 

20230623 150314 


 

У читальній залі бібліотеки коледжу оформлено тематичну книжкову виставку-інсталяцію «Маленькі Янголи небесні», присвячену вшануванню пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

1685968148364

Лекторій «Здоров´я»

        31 травня з нагоди Всесвітнього дня боротьби з тютюнокурінням та в рамках роботи лекторію «Здоров´я» в читальній залі бібліотеки коледжу пройшла інформаційна годину «Здоров’я – головний життєвий скарб». Бібліотекар Олена Обливанець презентувала тематичну виставку-заклик «За здоровий спосіб життя!». Викладач Наталія Приходько запропонувала увазі учасників заходу презентацією «Куріння – проблема століття».

        Виховний захід іще раз довів, що здоровий спосіб життя є запорукою здоров´я.

34

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ

        26 травня 2023 року на базі ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» відбулося засідання круглого столу «Що треба знати про внутрішню систему забезпечення якості освіти у закладі дошкільної освіти», організоване начальником управління Державної служби якості освіти у Сумській області Аллою Рябухою для керівників та методистів закладів дошкільної освіти Глухівської, Березівської, Есманської та Шалигинської громад. 

        У читальній залі бібліотеки коледжу пройшла презентація тематичної виставки «Інформаційне забезпечення спеціальності 012 Дошкільна освіта», де були представлені підручники, навчальні посібники, довідкова та інша література.

27 1

20230529 110450 1

З нагоди Дня слов’янської писемності і культури. Рівноапостальних Кирила і Мефодія(24 травня) у читальній залі бібліотеки коледжу до кінця травня діє тематична виставка «Мандрівка стежками слов’янської писемності і культури».

1

Тематична виставка літератури про внесок українців у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні «Мужність і відвага крізь покоління», присвячена Дню пам‘яті та примирення (8 травня).

1 1

Тематична виставка літератури «У чарівний світ розкритої книги всім
доступний вхід», яка приурочена до онлайн-тижня психології «Турбота про
себе», що проходив у коледжі з 24 по 28 квітня 2023 р.

20230428 191431 1

У рамках заходів з відзначення 37-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС(26 квітня) у читальній залі бібліотеки коледжу було оформлено тематичну
виставка літератури «Чорнобиль – лихо на віки».

1

З нагоди Всесвітнього дня письменника (03 березня) бібліотекар коледжу
Олена Обливанець разом з працівниками КУ «Глухівська публічна бібліотека»
Глухівської міської ради провела 07 березня для студентів закладу освіти
бібліотечний урок на тему «Письменники ювіляри-2023».

imgonline com ua Resize mfx60K8FN9Yimgonline com ua Resize mq7OrdNspQaimgonline com ua Resize wL7Z5i3bGArHTzKLimgonline com ua Resize xvV36W5oim

З нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів (22 березня) у читальній залі
бібліотеки коледжу протягом березня діє виставка-нагадування «Про майбутнє
пам‘ятай – воду ти оберігай».

imgonline com ua Resize Vzle3PttUsfQ4qSC
З нагоди річниці з дня народження Тараса Шевченка в читальній залі
бібліотеки коледжу оформлено тематичну виставку та відкритий перегляд
літератури, періодичних видань та газет, присвячених життєвому та творчому
шляху Тараса Шевченка «Образ Тараса Шевченка в художній літературі»
4
З нагоди Всесвітнього дня Землі (20 березня) у читальній залі бібліотеки коледжу протягом березня діє експрес-виставка «Збережи землю для нащадків!»
zemlia
У читальній залі бібліотеки коледжу оформлено тематичну виставку-портрет «Степан Олійник – корифей українського гумору» з нагоди 115-річчя від дня народження митця
oliiinik
У читальній залі бібліотеки коледжу оформлено тематичну виставку-персоналію«Художній світ Олеся Гончара» з нагоди 105-річчя від дня його народження
honchar
Тематична виставка-спомин в читальній залі бібліотеки коледжу «Кримчани на захисті української державності» з нагоди Дня кримського спротиву російській окупації (26 лютого).
3

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, що відзначається щороку 21 лютого у читальній залі бібліотеки коледжу організована книжкова виставка-подорож «Рідна мова, поетична і пісенна»
2

З нагоди Дня Святого Валенина оформлена тематична книжкова виставка-настрій «Кохання чарівні сторінки. Серцю властиво любити» та організована її презентація
1
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru