joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

IMG 20190404 093708

 

Бібліотекар Відокремленого структурного підрозділу "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка" 

Обливанець Олена Іванівна

 

 

Інформаційне забезпечення навчального процесу здійснюють бібліотеки Відокремленого структурного підрозділу "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка" та навчально-наукова Університету.

Законодавчо-нормативну базу діяльності бібліотеки становлять Конституція України, Закони України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», "Про освіту", «Про вищу освіту», "Про фахову передвищу освіту", Постанови Кабінету Міністрів України, директивні документи Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, рекомендації Науково-методичної бібліотечної комісії, а також регламентувальна документація Університету, Коледжу і наукової бібліотеки.

Основна мета функціонування бібліотеки Коледжу та Університету полягає в інформаційному забезпеченні освітнього процесу та науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти та викладачів Коледжу, сприянні підготовці висококваліфікованих педагогів, забезпеченні доступності інформаційно-бібліотечного ресурсу на основі якісного і оперативного бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування користувачів відповідно до їхніх інформаційних запитів.

Бібліотека Коледжу знаходиться на першому поверсі, має три суміжні кімнати загальною площею 120,3 м2і складається з читальної зали (на 20 місць) та абонементу .Загальний обсяг бібліотечного фонду Університету та Коледжу на початок 2021 року становить 309098 одиниць зберігання. Щорічно бібліотека поповнюється фаховими періодичними виданнями. Викладачі та студенти мають змогу працювати з потрібною літературою в читальній залі, де проводяться й масові заходи. Бібліотека Коледжу підтримує ділові зв’язки з навчально-наукові бібліотекою Університету, з бібліотеками міста. Книжковий фонд бібліотеки постійно поновлюється.

 

 

P3170130

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru