Korziukova L P
Корзюкова Людмила Петрівна
(Викладач англійської мови)

ORCID: 0000-0003-4464-3748
Дата й місце народження: 06 серпня 1974 року, м. Глухів Сумської області, Україна
Освіта:
1991–1996 рр. — Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка (спеціальність «Українська мова і література та іноземна мова (англійська)»
Трудова діяльність:
1996–2000 рр. — Полошківська ЗОШ І–ІІІ ступенів, вчитель англійської мови
2000–2004 рр. — Обложківська ЗОШ І–ІІ ступенів, вчитель англійської мови
2004–2022 рр. — ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», викладач української мови та літератури, іноземної мови (англійської); української та іноземної мови (за професійним спрямуванням)
Напрям наукових досліджень:
Тема, над якою працює: Підвищення професійного рівня студентів шляхом інтегрованого підходу до вивчення англійської мови
Кількість науково-методичних публікацій 12
Керівництво студентською проблемною групою «Майстерня живого слова»
Член обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови
Член обласного методичного об’єднання викладачів гуманітарних дисциплін
Основні навчальні дисципліни: українська мова, українська література, іноземна мова (англійська), українська та іноземна мова (за професійним спрямуванням)