Практичний психолог Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» Ольга КАПОРІНА пройла  навчання в межах програми курсу підвищення кваліфікації «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти».

Курс запровадило Міністерство освіти і науки України за підтримки ЮНЕСКО та уряду Японії в межах Національної програми з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді України. Навчання здійснювалося партнерською організацією Видавництво «Ранок». Курс мав на меті посилити потенціал практичних психологів, які працюють у системі освіти України, з питань психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в умовах війни та післявоєнний час.

Під час навчання опанувала нові навички, поділилася досвідом, дізналася про інструменти й матеріали, передбачені міжнародними стандартами, що сприятиме посиленню їхньої спроможності ефективно реагувати на виклики сьогодення.

15092023 page 0001