Усе своє звучання має,
Все-все одягнуте в слова!
У рідній мові все співає:
Пісок і камінь, і трава.

27 жовтня 2023 року, у День української писемності та мови, викладачі-словесники Олена Усок й Оксана Сорока долучили адміністрацію, педагогів, інших працівників і здобувачів освіти коледжу до участі в Радіодиктанті національної єдності - 2023, пряма трансляція якого почалася об 11.00.

Цього ж дня о 13.00 викладачі української мови разом зі студентами на сайті Міністерства освіти і науки України переглянули пряму трансляцію Відкриття ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика й тематичну презентацію «27 жовтня – День української писемності та мови».

Олена Усок й Оксана Сорока зазначили, що основоположником нової української мови був Іван Котляревський, сучасної української літературної мови – Тарас Шевченко. а популяризував нашу мову Петро Яцик – канадський підприємець зі Львівщини.

По закінченню заходу словесники запросили здобувачів освіти взяти участь у ХХІV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика: «Також бажаєш зробити свій вклад у розвиток і функціонування державної мови? Стань учасником Конкурсу».