Творча співпраця викладачів та студентів коледжу у межах дослідницького проєкту, спрямованого на пошук ідей вираження пам'яті жертв голодомору та шляхів їх втілення, завершилась презентацією тематичної виставки «Невиплакані сльози України (Голодомору 1932-1033 років присвячується)».

Screenshot 18

Розроблення етапів підготовки та втілення ідей проєкту було здійснено під керівництвом викладача коледжу Тетяни Бикової. Активними учасниками проєкту стали: Олексій Бивалін (11ТП група); Карина Коковенко, Ангеліна Дмитренко (11Д групаО); Валерія Гавриленко, Олександра Баловнєва, Марина Карабута (21ДО група); Валентина Литус (11ТЛС група); Євгенія Пузирна, Вікторія Кононенко (12ТЛС група).

До проєкту, на всіх етапах його реалізації, долучились викладачі коледжу Світлана Дехтярьова та Валентина Сєврюкова.

Відеопрезентацію виставки можна переглянути за покликанням: http://surl.li/mphhu.