Студенти ознайомилися з організацією ведення освітнього процесу – розглянули оснащеність аудиторій, їх матеріально-технічну базу тощо. Отримали інформацію щодо подальшого навчання випускників у Глухівському НПУ ім. О. Довженка.

У рамках цієї зустрічі голова ЦК професійної освіти Руслан Горєлий, викладачі Олександр Фокін та Олександр Максимович провели тематичний профорієнтаційний захід «Моя майбутня професія», присвячений Дню автомобіліста й дорожника, де ознайомив присутніх з історією свята, розповів про військову техніку, згадав про випускників спеціальності 015.38 Професійна освіта (Транспорт), що обслуговують автомобілі у ЗСУ й наближають перемогу України у війні за територіальну цілісність та незалежність.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих випускників закладу освіти: Юрія Мітіна (випускника 2003 р.), Анатолія Заярного (випускника 2006 р.), Сергія Антоненка (випускника 2007 р.), Івана Кривенка (випускника 2009 р.), Олексія Гречаника (випускника 2013 р.), Олександра Єрмоленка (випускника 2013 р.), Михайла Сотнікова (випускника 2019 р.), Олександра Максимовича (випускника 2020 р.), Володимира Сидоренка (випускника 2020 р.).

Олександр Дещенко та Сергій Бурнос розповіли про роботу гуртка «Картинг». Учасники заходу мали можливість проїхати на цьому транспортному засобі.

У кінці заходу підсумували, що транспортна галузь є важливою як у мирному житті, так і у вєнний час, а готувати робітників транспортної галузі – престижно.