Обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми зі спеціальності 012 Дошкільна освіта для здобуття кваліфікації «Вихователь дошкільного закладу» є практична підготовка.

З метою активної підготовки до практики 20 жовтня 2023 року була проведена настановча конференція з навчальної практики (спостереження в групах дітей раннього віку) для студентів 31 ДО групи.

20102023 1

У конференції взяли участь: завідувач навчально-виробничої практики Кривошей М.О. та керівник практики д-р філософії, спеціаліст вищої категорії Карась О.Д.

Із настановчими рекомендаціями виступила керівник практики Олена Карась, яка ознайомила здобувачів освіти з метою та завданнями навчальної практики, етапами проходження практики та видами діяльності студентів; зосередила увагу на особливостях організації і проведення практики, обов'язках студентів; зазначила перелік звітної документації та вимоги до її оформлення.

20102023 2

Бажаємо успіху і натхнення нашим практикантам!