Продовжує свою роботу фахове методичне об’єднання працівників закладів фахової передвищої освіти при Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за спеціальністю 015 Професійна освіта.

19 жовтня 2023 року відбулося перше засідання робочої групи у 2023-2024 навчальному році, у роботі якого взяли участь члени об’єднання, представники ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» – завідувач відділення професійної освіти Сергій Шилко й методист коледжу Світлана Крученко.

Учасники поділилися враженнями про початок навчального року у закладах освіти, обмінялися досвідом щодо впровадження розробленого ОПП за спеціальністю 015 Професійна освіта та визначили напрям роботи із розроблення навчального плану.

Narada