Здобувачі освіти ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» долучилися до обласного чемпіонату з легкоатлетичного кросу, що відбувався в рамках ініціативи Президента «Пліч-о-Пліч», основна ідея якої – залучити якомога більше студентів до рухової активності й спорту.

16 команд закладів загальної середньої та 6 фахової передвищої освіти (близько 250-и учасників) узяли участь у заході, що проходив в урочищі «Баси» містаСуми.

Честь нашого коледжу захищали студенти спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Андрій Мороз, Софія Соловьова, Діана Громак, Анастасія Смирнова, Ася Мудрецька й Віктор Даценко.

Програма заходу передбачала біг на різних дистанціях.

У результаті команда «ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» ПЕРЕМОГЛА!

Щиро вітаємо учасників, переможців і призерів змагань!