З метою активної підготовки до проходження педагогічної практики (пробні заняття) 13 жовтня 2023 року була проведена настановча конференція для студентів 21 ТЛС та 22 ТЛС груп спеціальності 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості).

Screenshot 9

У конференції взяли участь студенти 21 та 22 ТЛС груп, керівники практики Малишева Неля Вікторівна та Кривошей Марина Олександрівна, методисти Дехтярьова Світлана Василівна, Сєврюкова Валентина Єгорівна та Бикова Тетяна Борисівна, консультанти з психології Буц Людмила Вікторівна та Богуца Юлія Михайлівна. Керівники практики ознайомили здобувачів освіти із завданнями практики, змістом, планом практики, вимогами до оформлення документації. Завідувач навчально-виробничої практики Кривошей М.О. висловила сподівання, що студенти зуміють закріпити на практиці теоретичні знання, здобуті в процесі вивчення теоретичних курсів психології, педагогіки, фахових методик, відчують переваги обраної професії.

Бажаємо студентам другого курсу належним чином виконати програму практики, метою якої є забезпечення максимально продуктивної та цілісної підготовки майбутніх фахівців.

Screenshot 10