10 жовтня 2023 року викладачі  коледжу Людмила Федотенко й Тетяна Дворянова взяли участь у роботі онлайн-засідання ОМО викладачів іноземної мови ЗФПО Сумської області.

20231014 103019

Тема - «Основні стратегії та напрямки роботи викладачів іноземної мови в 2023-2024 навчальному році».

У ході засідання розглядалися питання:

1. Якість освіти як інструмент формування конкурентоспроможного закладу освіти.
  2. Метанавички: компетенції для успішного майбутнього.
  3. Цифрова грамотність педагога  - сучасне сьогодення й умова розвитку прогресивного  викладача. Про оновлення на платформі «Навчайтесь, де б ви не були».
  4. Використання інформаційних технологій як засіб підвищення якості майбутніх спеціалістів.
  5. Реалізація стратегії комунікації з питань Євроатлантичної інтеграції України в діяльності Євроклубу коледжу.

Серед шанованих доповідачів були присутні: кандидат наук з державного управління, доцент, декан факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки СОІППО Світлана Луценко; старший викладач кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту СОІППО Діана Пінчук; голова ОМО, викладач ВСП «Машинобудівний фаховий коледж  СумДУ» Тетяна Косова й інші.

Засідання було по-сучасному цікавим, насиченим і надало можливість викладачам дізнатися багато корисної інформації щодо вдосконалення освітнього процесу з англійської мови.

Дякуємо організаторам!

FB IMG 1697268032898