Спілкування людей – досить складний і тонкий процес. Кожен з нас вчиться цього все життя, здобуваючи досвід, часто за рахунок помилок і розчарувань. І, на жаль, досить часто ми потрапляємо в ситуації, які визначаємо як конфліктні. Що таке конфлікт? Чи можуть люди обходитися без конфліктів? Яку роль відіграють конфлікти в нашому житті? Як їх розпізнавати і попереджувати та розв'язувати? З усіма цими питаннями розбиралися здобувачі освіти пільгових категорій Коледжу 12 жовтня на груповій консультації в змішаному форматі «Конфлікти та емоції: як ними управляти?».

Screenshot 5

Під час зустрічі головний бухгалтер коледжу Марина Мелєхіна зупинилася на фінансовому забезпеченні здобувачів освіти даної категорії, а практичний психолог Ольга Капоріна розповіла, як треба запобігати конфліктам та уникати образ, тактовно відстоювати власну думку та дискутувати за допомогою аргументів.

0 02 05 cfe62b9bfddbf9ad0381f76bc097a857bae81ddfe5be28d6a6621fde557c43f4 65af7b62dbcaa234