13 жовтня 2023 року в режимі відеоконференції відбулася настановча конференція з педагогічної  практики (на робочому місці майстра виробничого навчання) для студентів спеціальності 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології). У конференції взяли участь студенти 21 ТПС та 22 ТПС групи, керівники практики Артем Заїка та Валерій Сорока, методисти Олександр Максимович, Неля Геращенко, Зоя Туряниця, Дмитро Синиця, Сергій Шилко та Олексій Заїка та консультанти з психології Людмила Буц та Юлія Богуца. Студенти були ознайомлені з метою і завданнями педагогічної практики та її місцем у системі підготовки фахових молодших бакалаврів.

Керівники практики зробили огляд програми педагогічної практики та ознайомили зі зразками звітної документації, а також надали консультації щодо організації роботи з використанням дистанційних та цифрових технологій в умовах воєнного стану. Доповідачі висловили сподівання, що студенти зуміють закріпити теоретичні знання на практиці, відчують переваги обраної професії та радість від спілкування з дітьми. Окрема увага була звернена на процедуру майбутнього захисту результатів практики.

Бажаємо студентам-практикантам належним чином виконати програму практики, метою якої є забезпечення максимально продуктивної та цілісної підготовки студентів.