04 жовтня 2023 року в рамках співпраці й відповідно до змісту навчальної практики «Спостереження в групах дітей раннього віку» була проведена гостьова лекція «Організація роботи в групі раннього віку».

Лекторка Лавриненко Юлія Володимирівна – вихователь-методист Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Ромашка», педагог із багаторічним стажем і досвідом професійної діяльності – ознайомила майбутніх фахівців з організацією роботи дітей раннього віку і їхнім предметно-ігровим середовищем.

Юлія Володимирівна звернула окрему увагу на пристосування дитини до умов перебування в дошкільному закладі, а також пояснила особливості формування здатності до адаптації в дітей раннього віку.

Щиро дякуємо шановній Юлії Володимирівні!