2 жовтня з нагоди Дня захисників і захисниць України (01 жовтня), у коледжі пройшов урок мужності «Герої рідного краю».

Викладач предмету «Захист України» розповів присутнім про історію свята.

Співробітники військомату, учасники бойових дій Ігор Ярешко та Олександр Шумара розповіли про перші дні війни, про бойові випробування, через які вони пройшли.

Студентка І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта Аліна Лахно продекламувала поезію про мужність українських воїнів.

Викладач історії Оксана Сидоренко запропонувала присутнім переглянути презентацію «Герої не вмирають», що розповідала про випускників коледжу, які загинули в російсько-українській війні.

Бібліотекар КЗ «Глухівська публічна бібліотека» Ніна Шубнікова зробила огляд літературної виставки «Мужні, віддані, справжні», присвячену Дню захисників і захисниць України.

Усіх загиблих захисників та захисниць України вшанували хвилиною мовчання.

Пишаємося своїми воїнами-земляками, їхньою стійкістю, мужністю, незламністю, в пошані схиляємо низько голови перед ними.

Слава Україні!

Слава нашим воїнам-захисникам!