З нагоди Дня працівників освіти і Дня професійно-технічної освіти в рамках проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE) 29 вересня 2023 року Тетяна Бикова разом з іншими представниками закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти взяла участь у вебінарі «Формування нових механізмів управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні».

Учасники онлайн-заходу ознайомилися з:
        - Методичними рекомендаціями щодо запровадження механізмів управління на основі партнерства в закладах освіти, що здійснюють підготовку здобувачів за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)» галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка»;
          - особливістю функціонування новоствореної платформи «Партнерський простір 015»;
          - досвідом роботи Національного транспортного університету щодо впровадження механізму партнерства із стейкхолдерами й організації професійної підготовки на засадах партнерства в Українській інженерно-педагогічній академії та Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Для колективу відділення професійної освіти нашого освітнього закладу участь у вебінарі стала мотивацією на подальшу роботу в напрямі розбудови мережі партнерських відносин задля підвищення якості професійної підготовки майбутніх майстрів виробничого навчання.