Осінь цьогоріч видалася на диво теплою, щедрою на сонце й добро…

01 жовтня – дуже особлива дата. Цього дня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

А ще традиційно на початку жовтня ми святкуємо День учителя. Хочеться теплими словами згадати тих людей, які створили наш коледж, невтомно працювали над його розвитком, закладали і підтримували традиції, ділилися своїми знаннями й досвідом.

Різні були часи, але вони не втрачали свого оптимізму і продовжували сіяти Розумне, Добре й Вічне в душі й серцях своїх учнів. Сьогодні це ветерани, люди, гідні поваги й підтримки від суспільства та держави. Літній вік – це милість Божа, адже не всім дано відчути мудрість своїх років, ділитися безцінним досвідом, бути наполегливим у досягненні бажаного, толерантним, безкінечно оптимістичним та енергійним.

У цей день хочеться згадати імена ветеранів праці, тих, хто наполегливо працював і продовжує працювати на благо рідного коледжу, міста Глухова й усієї України, бо кожен із них живе і продовжується у своїх учнях і студентах: Дячков Петро Романович, Ребченко Олександр Мефодійович, Усенко Олександр Іванович, Тарасенко Світлана Григорівна, Бойко Анатолій Михайлович, Гришаков Віктор Васильович, Іллюченко Віктор Іванович, Ковтун Юрій Григорович, Савченко Валентина Іванівна, Федченко Любов Іванівна, Свистун Микола Сергійович, Гончарова Галина Георгіївна, Гришакова Інна Олександрівна, Сидоренко Валентина Степанівна, Гребенюк Іван Андрійович, Дещенко Володимир Анатолійович, Сєрик Володимир Федорович, Милка Василь Сергійович, Вертюкова Лідія Олександрівна, Лагута Тетяна Петрівна, Михно Лідія Антонівна, Будашна Галина Борисівна, Мегем Людмила Миколаївна, Гора Наталія Олександрівна, Микитіна Тетяна Іванівна, Овсінський Петро Іванович, Дрожжа Олександр Олександрович, Козаченкова Людмила Василівна, Табала Валентина Пилипівна, Шаблинська Валентина Миколаївна, Кислейко Надія Василівна, Ткаченко Любов Григорівна, Лошкарьова Любов Дмитрівна.

Висловлюємо слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Бажаємо мирного неба над головою, довгих і щасливих років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

Все буде Україна!