27 вересня 2023 р. з нагоди 105-річниці з дня народження В. Сухомлинського керівник студентського наукового гуртка «Педагогічний пошук» Тетяна Біліченко та студенти коледжу провели відкрите засідання «Педагогічні ідеї Василя Олександровича Сухомлинського в контексті сучасної освіти».

viber 2023 09 28 21 52 47 279

У рамках заходу студенти обговорили питання морального, сімейного, патріотичного виховання дітей.
        Учасники заходу зачитували оповідання та казки Василя Сухомлинського з поясненням їх глибинного змісту.
        Обмінялися думками про застосування у практиці сучасної освіти творчої спадщини відомого педагога, ідеї якого актуальні й сьогодні.
        Акцентували увагу на важливості формування у майбутніх педагогів дитиноцентрованої мотивації до професійної діяльності. Студенти по-новому відкрили для себе Василя Сухомлинського та переконалися в тому, що педагогічна професія – одна з найгуманніших, що тепло й доброту своїх гарячих сердець потрібно віддавати своїм вихованцям.

viber 2023 09 28 21 53 08 418

viber 2023 09 28 21 53 26 207