28 вересня 2023 року директор коледжу, викладач фахових освітніх компонентів, кандидат економічних наук Ірина Бояринова та викладач коледжу Милана Колтакова були учасниками науково-практичного вебінару «Кращі практики державно-приватного партнерства у країнах Європейського Союзу», що проходив у форматі онлайн.

photo 2023 09 28 21 26 28

У ході вебінару було висвітлено теми: «Практика залучення компаній до державно-приватного партнерства у сфері професійної освіти і навчання у Греції», «Досвід країн північної Європи щодо впровадження підходів публічно-приватне партнерства у сфері професійної освіти: перспективи для України», «Вплив публічно-приватного партнерства на розвиток проектної діяльності у закладах професійної освіти країн ЄС», «Особливості публічно-приватного партнерства у сфері професійної освіти у Австрії», «Регіональна методична служба професійної освіти Донеччини в прєкті ЄС Erasmus+ ″За межі Європи з мікрокваліфікаціями″».
        Обмінялися досвідом, отримали нові знання.

photo 2023 09 28 21 26 30

photo 2023 09 28 21 26 32