19 вересня у змішаному форматі в Коледжі відбулася зустріч студентів випускних груп із роботодавцями. Від адміністрації закладу освіти були присутні: Ірина Бояринова, директор; Іван Гаврилов, заступник директора з НР; Зоя Туряниця, заступник директора з НВР; Сергій Шилко, завідувач відділення професійної освіти, керівник Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників, Людмила Капелько, завідувач відділення дошкільної і середньої освіти; Марина Кривошей, завідувач навчально-виробничими практиками.

20230919 222205

Вступне слово сказала директор коледжу Ірина Бояринова; Сергій Шилко, ознайомив з роботою Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників; Марина Кривошей запропонувала перегляд презентації про можливості проходження практик студентами коледжу відповідно до підписаних меморандумів про співпрацю.

З інформацією щодо можливості працевлаштування за фахом перед здобувачами фахової передвищої освіти виступили: Ірина Аксьонова, начальник Глухівського управління Шосткинської філії Сумського обласного центру зайнятості; Антоніна Дещенко, в.о. директора Глухівської міської дитячо-юнацької спортивної школи; Сергій Коропець, заступник директора з НВР Сосницького професійного аграрного ліцею Чернігівської області; Віталія Самощенко, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Глухівської міської ради; Олена Матюхіна, завідувач Глухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка»; Віталій Руденок, директор філії «Глухівська ДЕД».

Про можливість подальшого навчання у Глухівському НПУ ім. О. Довженка проінформували Інна Куліш, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету дошкільної освіти, та Станіслав Бурчак, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету технологічної та професійної освіти.

Спілкування було інформативним, цікавим.

20230919 222046