14 вересня у змішаному форматі в закладі освіти відбулася Конференція студентів.

Відповідно до порядку денного розглянули питання щодо погодження Положення про студентське самоврядування Коледжу; ознайомили присутніх з Положенням про організацію освітнього процесу Коледжу, розглянули інші питання.

Маслову Аліну (31ДО) та Лахно Аліну (11ДО) обрали представниками від коледжу в міський молодіжний актив.

Гордієнко Аліну (21ДО) – обрали делегатом від коледжу у Студентську раду при Сумській обласній державній адміністрації.

Гапонько Тетяну (11ДО) обрали представником від студентського самоврядування коледжу у профспілці студентів та аспірантів Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

На конференції обрали представників у студентську раду коледжу:

голова – Маслова Аліна (31ДО); заступник голови – Громак Аліна (21ДО);

секретар – Щітченко Вікторія (21ФВ); очільник сектору організації дозвілля та культмасової роботи – Лахно Аліна (11ДО); очільник навчально-наукового сектору – Гордієнко Дар‘я (41ДО); очільник сектору дисципліни та порядку – Суглобов Ілля (21Тр); очільники інформаційного сектору – Нікішина Єлизавета (41ДО), Карпенко Вікторія (21ДО); очільник волонтерського сектору – Клягін Артем (11Тр); очільники сектору спортивно-масової роботи – Скопенко Ігор (21ДО), Анцибор Вадим (41Тр); очільник сектору профорієнтаційної роботи – Шилко Максим (21Тр).

Вітаємо новообраний склад студентської ради коледжу та бажаємо активної роботи й реалізації творчих задумів.