БОЯРИНОВУ ІРИНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ – директора ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», кандидата економічних наук, доцента

Boiarynova I O

Щиро вітаємо шановну Ірину Олександрівну Бояринову – очільницю ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» – з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Нехай Ваша самовідданість, сміливість і наполегливість стануть потужним фундаментом для створення в Коледжі безпечного й комфортного освітнього середовища, здатного сформувати професійно-інтелектуальний потенціал України, і слугуватимуть гарним прикладом.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я та наснаги, нових мотивованих цілей, вольових рішень й успішних проєктів, подяки й шанування від навколишніх, мирних світлих днів і позитивних емоцій, віри й задоволення життям.

Хай береже Вас Бог.

колектив ВСП «Професійно-педагогічний