«Коледжі майбутнього»

25.08.2023 року адміністрація ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж ГНПУ ім. О.Довженка» в особі директора Бояринової Ірини, заступника директора з навчальної роботи Гаврилова Івана, завідувача відділення професійної освіти Шилко Сергія, завідувачки відділення дошкільної та середньої освіти Капелько Людмили, долучилися онлайн до Всеукраїнської серневої освітянської конференції до напрямку «Коледжі майбутнього».

photo 2023 08 25 13 24 49

До участі у заході були запрошені представники профільних міністерств та установ, що залучені до реалізації реформи освіти, обласних департаментів освіти, навчально-методичних центрів, керівники закладів професійно-технічної освіти. представники роботодавців та громадських організацій.

Особливу увагу приділили контекстному змісту Програми EU4Skills, яку застосовують для розвитку професійної освіти, що є невідємною й рушійною силою розвитку і нашого закладу фахової передвищої освіти. Було піднято ряд важливих питань щодо фінансування та організації освітнього процесу в умовах ведення воєнного правового режиму. Окреслено аспекти діджиталізації освітнього процесу з навчально-методичного та педагогічного напрямку.

photo 2023 08 25 13 24 46