У світі спорту і розваг особлива роль відводиться черлідерам. Вони не лише підтримують команду вболівальників, але й виконують важливу місіюпоширення патріотизму та національної гордості.

20230823 1540511

Окрасою спортивних заходів, що проходять у коледжі, університеті та місті, є креативні, запальні, сміливі та видовищні виступи черлідерів з числа студентів нашого закладу освіти спеціальностей 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та 012 Дошкільна освіта. Керівник та постановник виступів – Тетяна Ювченко.

Дух свободи і незалежності виражається в жовто-блакитних кольорах костюмів та атрибутиці.

Патріотичний виступ черлідерів коледжу – це не просто розважальний номер, а справжнє витвір мистецтва, що надихає, об'єднує та закликає до патріотичного почуття. Вони створюють мости між поколіннями, культурами та національностями, нагадуючи нам про те, що важливо бути єдиними в своїй підтримці та гордості за свою країну.