21 серпня 2023 року відбулося засідання Ради стейкхолдерів за освітньо-професійною програмою «Фізична культура».

У порядку денному було окреслено такі питання:

• Про мету освітньо-професійної програми й цілі навчання.

• Доповідав: голова робочої групи освітньо-професійної програми Ігор Москаленко.

• Про якість підготовки майбутніх фахівців середньої освіти (вчитель фізичної культури) і їх попит на ринку праці.

Доповідав: голова випускової циклової комісії фізичного виховання Ігор Кучер

• Про продовження навчання здобувачів фахової передвищої освіти в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

Доповідала: кандидат наук із фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання Глухівського національного
педагогічного університету імені Олександра Довженка Наталія Хлус.

Усі члени Ради стейкхолдерів мали можливість висловити свою думку й надати пропозиції.

Засідання Ради стейкхолдерів відбулося на рівні. Заслухана інформація доповідачів була ухвалена.