13 липня у коледжі відбулися свято – урочистості з нагоди вручення дипломів. Прийшли випускники, батьки, педагоги.

Із вітальним словом виступила директор закладу освіти Ірина Бояринова. Випускники отримали дипломи та грамоти. Із напутнім словом виступили класний керівник Неля Геращенко та мати випускниці Людмила Федотенко. Слова вдячності педагогічному колективу висловила представниця студентського самоврядування, губернаторська стипендіатка 2022-2023 навчального року Ольга Руденко.

По-різному складеться подальша доля наших випускників: хто продовжить навчання, хто піде працювати, а хтось, можливо, піде захищати Україну.

Хочеться побажати, щоб усі їхні мрії здійснилися, кожен із них досяг успіху у професії, був щасливим у сімейному житті і будував своє майбутнє під мирним небом.