Неймовірно гірка втрата сколихнула Глухівську громаду та наш заклад освіти.

У запеклій боротьбі із рашистами 05 липня загинув Олександр Павлович Єрмоленко (15.02.1992-05.07.2023), випускник ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка».

Олександр багато років присвятив спорту, займався біатлоном та кікбоксингом, виступав на змаганнях різного рівня.

Брав активну участь у громадському та спортивному житті коледжу. Олександр був цілеспрямованим, розумним, відповідальним, відкритим, порядним студентом. Завжди приходив на допомогу своїм товаришам. Користувався повагою серед викладачів, з одногрупниками мав дружні стосунки. Захищав честь коледжу на обласних та міських змаганнях з біатлону, легкої атлетики, лижних гонок та футболу.

Колектив ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» сумує з приводу тяжкої втрати та висловлює співчуття родині та близьким загиблого.

20230707 224253