Надійшла чудова пора відпусток, і в Центрі розвитку дитини відбулося підсумкове заняття, куди, крім головних героїв події – вихованців, запросили їхніх батьків та адміністрацію закладу освіти.

Викладачі Людмила Федотенко й Тетяна Ювченко зі студентами спеціальності Дошкільна освіта провели цю зустріч як завжди захопливо й цікаво.

Діти обмінювалися вивченими англомовними виразами зі Смайликом та Ann – казковими героями, які "приїхали" з Англії; розповідали про Україну, про те, що бачать її майбутнє мирним і щасливим; гралися в ігри; співали "Ой у лузі червона калина" (чи не найулюбленішу пісню всіх українців) рідною та англійською мовами.

Також вихованці продемонстрували танець-композицію "Я намалюю на папері щасливу дитину".

Студенти Коледжу подарували кожній дитині тематичні браслети в традиційних синьо-жовтих кольорах і побажали гарного відпочинку влітку.

Центр розвитку дитини планує відновити свої заняття з нового навчального року й чекає, що кількість вихованців у ньому тільки зросте!

IMG 20230629 122248