ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

28 червня 2923 р у рамках проєкту «Гінекологічні кабінети безбар’єрного доступу для жінок, які постраждали від гендерно-обумовленого насильства» була проведена інформаційна сесія. Реалізувала її доцентка кафедри
Громадського здоров’я СумДУ, членкиня громадської організації «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» Світлана Півень.

1

Учасники заходу переглянули презентацію, поговорили про здоров‘я загалом та репродуктивне здоров‘я, дізналися про види насильства, отримали інформацію, куди звертатися для отримання допомоги від насильства.

Присутні отримали інформацію про гінекологічний кабінет безбар‘єрного доступу, що відкрився у м. Глухові на території КНП «Глухівська міська лікарня».

Професійні навички у виявленні випадків насильства та наданні вчасної якісної допомоги є основою діяльності кабінету, тому цей пункт сприятиме ранньому виявленню прихованих випадків насильства, забезпечуватиме превентивні заходи щодо їх можливого повторення, а також підвищуватиме ефективність координації й перенаправлення постраждалих до інших надавачів послуг.

Гінекологічні кабінети безбар‘єрного доступу у 20 областях України обладнали Український Жіночий Фонд та Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» у межах заходів гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу, Франції та Міністерства закордонних справ Республіки Корея.

Бажаємо усім бути здоровими.

2

3

 

4

 

DSC 0214

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru