З нагоди Дня Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам‘яті жертв радіаційних аварій і катастроф (26 квітня), 37-мої річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС викладач коледжу Юлія Богуца підготувала та провела усний журнал «Чорнобиль: трагедія і подвиг», присвячений техногенній катастрофі, спричиненої вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року.

IMG 5205

Учасники заходу вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання, переглянули фоторепортажі, отримали інформацію про шкоду радіації на організм людини, послухали поезію Дмитра Павличка «На Чорнобиль журавлі летіли» у виконанні студентки І курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Вікторії Щитченко.

Подвиг людей, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, неоціненний. Доземний їм уклін.

IMG 5206

IMG 5207