20 червня 2023 року викладачі коледжу Людмила Капелько, Олена Карась, Ірина Скрипник, Анна Побризганова та Тетяна Біліченко взяли участь в онлайн-зустрічі для представників закладів вищої та фахової передвищої освіти, що долучаються до впровадження навчальних дисциплін / спецкурсів «Гра в закладах дошкільної освіти: цілісний погляд, системний підхід», «Педагогіка гри в ЗДО» та «Діяльнісний підхід у початковій школі».

Метою зустрічі стало окреслення перспектив співпраці та планування подальших кроків щодо вибудови професійної взаємодії.

Lego 1

На початку заходу учасники мали змогу взяти участь у географічній вікторині та презентувати унікальність своїх закладів освіти. Викладач фахових дисциплін нашого коледжу, доктор філософії Олена Карась наголосила, що починаючи з 2023 року у ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» активно функціонує Центр розвитку дитини, що є базою для здійснення практичної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Керівниця освітніх ініціатив theLEGOFoundation в Україні Оксана Рома ознайомила учасників зустрічі з особливостями реалізації освітнього проєкту. Спікер зазначила, що проєкт «Сприяння освіті» започатковано у 2010 році, після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом theLEGOFoundation (королівство Данія). Україна стала п’ятою державою у світі, що приєдналися до Програми.

У серпні на викладачів чекає активне, інноваційне та діяльнісне навчання щодо впровадження спецкурсів, а саме тренінги та ознайомлення зі змістом навчальних дисциплін.

Бажаємо успіхів!

Lego 2