З нагоди Дня скорботи і вшанування пам‘яті жертв війни в Україні (22 червня) викладач історії Оксана Сидоренко провела для здобувачів освіти тематичну виховну годину на тему «Ще довго в пам’яті болітиме війна».

Викладач нагадала причини початку війни, розповіла студентам про неоціненний внесок українського народу у перемогу над нацистською Німеччиною. Здобувачі освіти дізналися про величезні жертви, які довелося заплатити українцям, щоб звільнитися від окупантів.

Звільнившись від німецьких загарбників, українці на довгі десятиліття потрапили під радянську владу, яка прагнула асимілювати і знищити нашу націю. Також студенти разом із викладачем згадали сьогоднішні події і порівняли окупаційні дії нацистської Німеччини із злочинами рашистської росії.

Під час виховної години присутні вшанували пам’ять жертв обох воєн хвилиною мовчання. Викладач наголосила на патріотизмі та самовідданості українського народу у боротьбі за власну свободу і незалежність.