2 червня 2023 року в дистанційному форматі відбулося розширене засідання студентської ради Коледжу. Основним питанням було обговорення проєкту освітньо-професійної програми 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Сергій Шилко, завідувач відділення професійної освіти, презентував структуру ОПП, зосередивши увагу на змінах та доповненнях від розробників, довів до відома здобувачів освіти суттєві відмінності ОПП за двома спеціалізаціями: Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології і Транспорт.

Щодо особливостей ОПП за спеціалізацією технологія виробів легкої промисловості представників студентського самоврядування та гостей зустрічі проінформувала Тетяна Бикова, керівник групи розробників зазначеної ОПП. Також нею було проведено демонстрацію навігації за сторінками сайту Коледжу з метою актуалізації знань про розташування як діючих ОПП, так і тих, що знаходяться в стані розробки, форм зворотного зв’язку, каталогів вибіркових дисциплін.

До обговорень із слушними пропозиціями долучились студенти: Людмила Семенчук (22ТЛС група) та Максим Позняк (31Тр група).

Продуктивна зустріч у доброзичливій атмосфері стимулює розробників освітньо-професійної програми 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) до плідної праці з метою забезпечення студентоцентрованого підходу.