Ось і закінчився навчальний рік. У дітей почалися канікули. Однак, як виявилося, спинити їхнє бажання гармонійно розвиватися просто неможливо.

І Центр розвитку дитини, що функціонує на базі ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», своєчасно запропонував послуги щодо забезпечення активного відпочинку хлопчиків і дівчаток.

Досвідчені педагоги закладу освіти намагаються реалізувати творчий потенціал дітей, працюючи над формуванням їхніх умінь і навичок. Вони впевнені, що кожна дитина, яка відвідує Центр, згодом досягне вагомих результатів у навчанні та розкриє свій творчий потенціал.

Викладачі Людмила Федотенко й Тетяна Ювченко провели вже декілька занять. Вони допомагають дітям початкової ланки опанувати англійську мову, занурюючись із ними в театрально-музичне мистецтво й сучасне ігрове середовище.

Разом з викладачами в Центрі працюють і студенти, які отримують досвід роботи з дітьми. Вони також допомагають створювати атмосферу довіри й затишку, навчаються поважати інтереси й потреби дітвори.

Педагогічним кредо Центру розвитку дитини Коледжу є:

Учитись важко,

А учить ще важче,

Але не мусиш зупинятись ти.

Як учням віддаєш усе найкраще,

То й сам сягнеш нової висоти.